Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
po s.n. (0:2)
IHC Králové Písek
3:4 (1:2, 0:1, 2:0 - 0:0)
Diables Rouges de Briançon
Čtvrtek 25.08.2016, 18:00Přípravné zápasy

Ve třetí třetině jsme viděli strhující hokej. Písek vyhrál závěrečné dějství o dvě branky a postaral se pořádní drama. Nejprve na rozdíl jedné branky snížil po nařízeném trestném střílení Jakub Suchan, který parádně zavěsil pod horní tyč – 2:3. O vyrovnání se pak postaral Josef Vlk, který pohotově dorazil kotouč do branky po Sýbkově střele – 3:3. Na píseckém zimním stadionu pak bylo k vidění i prodloužení tři na tři, ve kterém měli domácí herně navrch. Jenže nabídnuté šance nevyužili a šlo se na samostatné nájezdy. V těch kralovali hosté, kteří dvěma přesnými zásahy strhli vítězství na svou stranu. Rozhodl gól Francise Droleta – 3:4. (20:28:29)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Diables Rouges de Briançon.

FRANCIS DROLET si připisuje vítězný nájezd. Ve druhé sérii parádně vymíchal Pipka a uklidil puk k pravé tyči.