Olomouc – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:6 (kon.) | Litvínov – Polsko 3:1 (kon.)
Motor ČB – Kometa Brno 3:1 (kon.) | Bílina – Děčín 3:4 (0:1 po s.n.) | Piešťany – SHK Hodonín 1:9 (kon.)
Jindř. Hradec – Pelhřimov 1:3 (kon.) | Kolín – Nymburk 5:5 (kon.) | Písek – Briançon 3:4 (0:2 po s.n.)
Ústí n/L – Kladno 3:2 (kon.) | Technika Brno – Šumperk 2:5 (kon.) | Vsetín – Jastrzębie 5:1 (kon.)
Opava – Poruba 2011 1:3 (kon.) | Zlín – Zvolen 4:3 (kon.) | Přerov – Frýdek-M. 2:6 (kon.)
Osvětim – Havířov 3:4 (0:1 po s.n.) | Prostějov – Třebíč 2:4 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 0:1, 1:0)
Rytíři Kladno
Čtvrtek 25.08.2016, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232, Ústí nad Labem-Bukov • Přípravné zápasy

Vyrovnané utkání po šedesáti minutách dopadlo lépe pro domácí tým Slovan, který vyhrál díky přesnému zásahu v padesáté druhé minutě Patrika Poulíčka. Ústečtí dvakrát využili přesilovou hru a dvě trefy do černého si připsal do osobních statistik Daniel Vrdlovec. Hostům na vyrovnání nepomohl ani time-out čtyři vteřiny před koncem řádné hrací doby a následná power-play.

Z Ústí nad Labem je to ode mě vše a těším se na počtenou u dalších online přenosů. Přeji hezký zbytek týdne. Tereza Košťálová (20:09:43)

Statistiky utkání:

Branky a nahrávky: 11. Vrdlovec (Roubík, Kloz), 17. Vrdlovec (Brož, Roubík), 52. Poulíček (Doležal, Vágner) – 8. Zikmund (Ulrych), 33. Burger (Tenkrát, Kehar).
    Rozhodčí: M. Novák, Místecký – Janíček, Biedermann.
    Vyloučení: 6:6.
    Využití: 2:0.
    Diváci: 567.
    Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2.
    Zakázaná uvolnění: 1:0.
    Ofsajdy: 3:2; z toho úmyslné 0:1.
    Vyhraná vhazování: 31:29 (11:10, 9:11, 11:8).

59:56
    Hosté zkouší hru bez brankáře.

59:56
    Oddechový čas pro hosty.

59:56
    Počet hráčů na ledě se srovná! Zdeněk Doležal (UNL) se posadí na dvě minuty za taktické držení protihráče.

59:30
    Severočeši si hlídají hru, Rytíři nic nevzdávají.

58:58
    Petr Ulrych (KLA) je vyloučen na trestnou lavici za držení hole.

58:25
    Začala signalizovaná výhoda Slovanu, který by si měl zbytek zápasu pohlídat.

57:35
    Patrik Husák si zahrál na fotbalistu, když vykopl puk bruslí z vlastního brankoviště.

57:22
    Střela Tenkráta zblokována do ochranné sítě.

55:59
    Strnad z mezikruží vystřelil mimo svatyni domácího týmu.

54:31
    Kasík z protiútoku vystřelil pouze do betonu brankáře Kladna.

54:20
    Tenkrát z bezprostřední blízkosti pálil do domácího brankáře.

53:24
    Strnad z pravého kruhu Volkeho nepřekonal.

52:46
    Hosté se ze všech sil snaží o vyrovnání.

51:43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Využitá přesilovka! Martin Vágner nahrál Zdeňku Doležalovi na střed, který zahlédl volného PATRIKA POULÍČKA. Posledně jmenovaný vsítil puk do odkryté sítě Rytířů. Asistence: Zdeněk Doležal, Martin Vágner.

51:23
    Dělovka Vágnera od modré čáry končí v náruči Hanuljaka.

49:50
    Jiří Burger (KLA) trefil při pokusu získat puk soupeře a inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

Tereza Košťálová

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Husák, Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Macek, Hes – Vrdlovec, Roubík, J. Kloz – Z. Doležal, Poulíček, D. Merta – Dalecký, Komárek, Moučka – Markulinec, Gengel, Navarra. Trenéři: Miroslav Mach, Tomáš Mareš.
    Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – Kehar, David Růžička, J. Drtina, Ulrych, P. Hořava, F. Ptáček – Tenkrát, Burger, Jánský – Pekr, Machač, D. Tůma – Zikmund, Havluj, Cetkovský – Strnad, R. Přikryl. Trenéři: Pavel Patera, František Kaberle, Jiří Kopecký.

Rozhodčí: M. Novák, Místecký – Janíček, M. Biedermann