Novokuzněck – Chanty-Mansijsk 1:7 (kon.) | Novosibirsk – Barys 5:1 (kon.) | Omsk – Jekatěrinburg 3:1 (kon.)
Toljatti – HC Slovan 5:2 (kon.) | Čerepovec – Magnitogorsk 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Nižněkamsk 1:2 (2:3 po s.n.)
N.Novgorod – Riga 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Čeljabinsk 3:0 (kon.) | Petrohrad – Ufa 7:1 (kon.)
Soči – Jokerit 3:2 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Dinamo Riga
Čtvrtek 25.08.2016, 18:05 • Nagorny Arena • KHL

To je z mé strany již vše, brzy zase na počtenou! (20:29:28)

Československá stopa:

Jakub Sedláček (RIG) 26 zákroků, 2 góly, úsp. 92,9 %

Je hotovo! Torpedo prožilo povedený vstup do sezóny a na domácím ledě udolalo houževnaté Dinamo Riga 2:0 po gólech Sjomina a Daugavinše v závěru třetí třetiny. Gólová střela lotyšského legionáře lotyšský celek definitivně zlomila a rozhodla o tom, že Dinamo prohrálo i druhé utkání nového ročníku.

59:26
    Alexej Potapov (NNO) si počínal až příliš vehementně při čistění prostoru před vlastní svatyní a v samém závěru ještě vyfasoval dvě minuty za hrubost.

59:04
    Domácí nic nevymýšleli a okamžitě po zisku kotouče ho vyhodili na zakázané uvolnění, Dinamo si následně vybralo oddechový čas!

58:36
    Hráči Dinama uvízli v ofsajdu a čas se jim začíná rychle krátit, minutu a půl před třetí sirénou se bude vhazovat ve středním pásmu.

57:48
    Ilja Proskurjakov radši přerušil hru před dotírajícím Galvinšem, hosté z lotyšské metropole ještě nic nebalí.
    56:56 Kaspars DAUGAVINŠ - 2:0

56:56
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Troufám si říct, že je rozhodnuto! KASPARS DAUGAVINŠ dostal přesnou přihrávku na levý kruh, odkud se z první trefil přesně k tyči, a tři minuty před koncem tak Novgorodští vedou o dvě branky! Asistence:

56:27
    Hráči v modrých dresech stále kombinují v útočném pásmu, k žádným střelám se ale zatím nedostávají.

55:41
    Novgodorský lodivod si vybral oddechový čas, rozhodnou domácí v této početní výhodě definitivně o svém vítězství?

55:41
    Právě Justin Shugg (RIG) v rohu kluziště naprosto zbytečně zahákoval soupeře a příští dvě minuty stráví za katrem, to je velká komplikace pro Dinamo!

54:50
    Justin Shugg se individuálně prokousal na útočnou modrou, odkud vypálil, jenže jeho nepřesný projektil Proskurjakova neohrozil.

53:56
    Nutno ale říct, že defenzíva Torpeda šlape jako švýcarské hodinky, hosté se zatím ne a ne dostat k závěrečnému tlaku.

52:54
    Po dalším vhazování v útočném pásmu Dinama se kotouče zmocnil Sam Lofquist a vyhodil ho do bezpečí, Novgorodští už se v podstatě jen brání.

51:58
    Arťom Aljajev se zodpovědně vrátil, aby odstavil od kotouče hostujícího forvarda Shugga, protiakci Torpeda se mu už ale založit nepodařilo.

51:01
    Hosté začínají zvyšovat obrátky! Odraženého kotouče se v mezikruží zmocnil útočník Tim Sestito a nahodil ho zpět do prostoru před Proskurjakovem, strážce svatyně Torpeda si ale nakonec poradil.

49:59
    Před námi je posledních deset minut základní hrací doby a oba týmy stále dělí jediný gól, můžeme se těšit na dramatický závěr zápasu.