Vltavín – Jirny 0:1 (kon.) | Vyšehrad – Olympia Radotín 1:4 (kon.) | Benešov – Litoměřicko 0:5 (kon.)
Domažlice – Chrudim 0:1 (kon.) | Dobrovice – Tachov 5:1 (kon.)
Loko Vltavín
0:1 (0:0)
SK Viktorie Jirny
Sobota 27.08.2016, 10:15 • Hřiště Loko Vltavín • Česká fotbalová liga • 3. kolo

Dnešní utkání sleduje 200 diváků. (14:29:10)

A máme tu konec zápasu, který po dlouhém bránění vyhrává SK Viktorie Jirny 1:0! Domácí si celý druhý poločas drželi míč na svých kopačkách a vytvářeli jednu útočnou akci za druhou. Po sérii několika střídání se k šanci dostávali hosté na konci druhé půle, byli však nedovoleně zastaveni Komárkem. Avšak jejich druhá šance v nastavení již byla gólová, když se do míče opřel Aleš Melechovský, který svou střelou rozhodl o osudu utkání. Hosté si z Vltavína odvážejí cenné tři body, domácí dnes odcházejí s prázdnou. Pevně věřím, že jste si tento zápas spolu se mnou užili a přeji příjemný zbytek dne. Komentoval Kratochvíl Tomáš.

90+3

90+2
    Taktické střídání na straně hostů pro získání času. Ze hřiště odchází Vandas, na jeho místo naskočil Awuku Eric Kwame.

90+1
    Jirny právě vstřelily branku!
    Tak to je neuvěřitelné! Hostující tým jde v nastavení do vedení! Skvělá střela ALEŠE MELECHOVSKÉHO zasvištěla do branky domácích, kteří teď stojí na hřišti jako opaření! Stav utkání – 0:1!

90+1
    Rozhodčí se rozhodli nastavit tři minuty! Uvidíme, zda některý tým dokáže vstřelit rozhodující branku.

90
    A pozor. Nyní mohli hosté zahrozit a strhnout tak vývoj zápasu v jejich prospěch, jejich akci však zastavuje nedovoleně domácí Martin Komárek, který za to vidí žlutou kartu.

89
    Další střídání mezi hostujícími hráči. Možná i taktické střídání pro získání nějakého času. Ze hřiště odchází Vondráček, do hry se podívá Stőckner.

85
    Tlak domácích neustává ani v posledních minutách zápasu. Ba naopak přidávají a snaží se vstřelit rozhodující branku zápasu.

77
    Hostující celek je stále pod tlakem. Vše vyústilo v tvrdý zákrok hostujícího Tomáše Dubského, který za to vidí žlutou kartu.

67
    I na druhé straně vidíme střídání. Škorvánek opouští hřiště, ze střídačky do hry míří Pokorný Vladimír. I zde je střídání rozumné, neboť hosté jsou nadále pod velkým tlakem a sil jistě ubývá.

65
    Na straně domácích dochází k dalšímu střídání. Ze hřiště odchází Janda, na jeho místo nastoupí Maruš. Domácí nadále tlačí, takže střídání hráčů je logické.

63
    Gólman domácích Pávek je delší dobu bez zákroku. Uvidíme, zda se hosté dokáží dostat ještě do šance a jak se s tím dokáže Pávek vypořádat.

58
    Jirny nemají šanci se dostat v druhé půli k míči a víceméně do samotné hry. Musí se bránit útokům domácích, kterých přibývá.

56
    Hodas se dostal po centru jednoho z obránců k zakončení. Hlavičkoval však jen do gólmana Otáhala!

54
    Domácí jsou u míče a kombinují pozvolna na útočné polovině.

52
    Domácí tlačí soupeře! Pro jejich smůlu se však nedokáží prosadit v koncovce.

49
    Domácí po začátku druhého poločasu drží tlak proti soupeři. Začínají útočnou akci.

46
    Na domácí straně máme možnost vidět dvojí střídání. Namísto Macháče přichází Prokeš, za Růžičku pak Schindler.