Č. Budějovice – Karviná 2:0 (kon.) | Olomouc – Slovácko 4:0 (kon.) | Ostrava – Brno 3:3 (5:3 po pen.)
Plzeň – Hr. Králové 6:5 (kon.) | Pardubice – Příbram 0:1 (kon.) | Opava – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Hlučín 4:0 (kon.) | Zlín – Mladá Boleslav 0:3 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
6:5 (2:1)
FC Hradec Králové
Sobota 27.08.2016, 11:00 • Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 3. kolo

Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne! (13:00:16)

Plzeň vítězí na svém hřišti 6:5 nad Hradcem Králové 6:5. Takové výsledky se nerodí ani v hokeji. Viktoria nevstoupila vůbec dobře do druhé půle a brzo prohrávala 2:3, posléze otočila na 5:3. Měla hru pod kontrolou, nicméně hosté ukázali bojovného ducha a srovnali na 5:5. Tomáš Kepl ale brankou z 86. minuty zajistil tři body pro celek ze západočeské metropole! Plzeň je tak na prvním místě v tabulce Celostátní ligy staršího dorostu. Jako jediná zůstává po čtyřech zápasech nové sezony stoprocentní.

90

90
    Valeš rozehrává na začátku poslední minuty normální hrací doby. Nikam nespěchá. Mezitím dostal žlutou kartu Miker.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Petr, přichází Suchý.

89
    Žlutou kartu dostává Jakub Martinec (FC Hradec Králové).

88
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Holík, přichází Arzberger.

86
    Plzeň právě vstřelila branku!
    TOMÁŠ KEPL se ve vápně zorientoval nejlépe ze všech hráčů nejlépe, odražený míč dostal do branky Hradce! Červenomodří vedou 6:5.

85
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Tak tohle obrana Viktorie hrubě nezvláda, jednoznačně měli hráči v červenomodrém vzít míč z první, ale nestalo se tak, takže si míč našel JAKUB MARTINEC. Brankář Valeš nemohl reagovat!

84
    Drama pokračuje. Čihák hlavičkuje těsně před Valešem na rohový kop!

82
    Po pasu od kapitána Vacovského centroval na bližší tyč z pravé strany Petr. Následně Kepl hlavičkoval vedle levé tyče branky hostů.

81
    Byla to velká nedůslednost v obraně Viktorie. Ta má k dispozici rohový kop z levé strany.

79
    Hokejová přestřelka nemá konce, Viktorie byla nedůrazná ve vápně, čehož využil JAKUB MARTINEC!. Bude to drama do poslední minuty!

79
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Vias, přichází Mudra.

78
    Střídání v týmu FC Hradec Králové: ze hřiště odchází Čáp, přichází Vencl.

76
    Od hlavy stopera Čiháka šel míč do rukou Valeše. Hradečtí hráči měli hodně místa v blízkosti vápna, nakonec to na sebe vzal Kadlec, ale pouze přestřelil branku Viktorie

75
    V hlavičkovém souboji Křížka s Vilčkem se míč do zámezí od hráče Hradce. Plzni poslední dobou vychází úplně vše na, co sáhne.

75
    Jonáš Vais je motorem standardních situací domácích. Opět dává Viktoria branku po rohovém kopu z pravé strany, jako poslední se míče dotkl ve vápně TOMÁŠ VILČEK

74
    Omlouváme se za technické potíže na místě konání zápasu. Plzeň je lepší ve vápně, to dnes rozhoduje utkání o první místo dorostenecké ligy.

Vít Muzikář

Branky: 14. Arzberger, 39. Pihrt, 60. Čihák, 68. Pavlík (pen.), 75. Vilček, 86. Kepl – 5. Křížek, 46. Miker (pen.), 55. Čech, 79. Martinec, 85. Martinec

Karty:   45+1. Svoboda (PLZ) – 89. Martinec (HKR), 90. Miker (HKR)

FC Viktoria Plzeň: Valeš – Čihák, Vacovský (C), Vilček, Vais, Petr, Svoboda, Pavlík, Pihrt, Azberger, Ryška
    Náhradníci: Kadar, Šťastný, Suchý, Kepl, Mudra, Holík, Novák

FC Hradec Králové: Jech – Kadlec, Vukčevič, Křížek, Miker, Soukeník, Šípek, Hašek, Mokrejš, Čech (C), Čáp
    Náhradníci: Ikizgül, Bičistě, Martinec, Vencl, Petřík, Šeba

Rozhodčí: M. Paták – V. Paták, Duspiva