Vladivostok – Viťaz 5:4 (kon.) | Novokuzněck – Jekatěrinburg 2:5 (kon.) | Novosibirsk – Chanty-Mansijsk 2:0 (kon.)
Omsk – Barys 3:1 (kon.) | CSKA Moskva – Ufa 3:1 (kon.) | Čerepovec – Čeljabinsk 2:7 (kon.)
N.Novgorod – Jokerit 3:1 (kon.) | Petrohrad – Magnitogorsk 4:2 (kon.) | Spartak Moskva – Riga 4:3 (kon.)
Spartak Moskva
4:3 (0:2, 2:1, 2:0)
Dinamo Riga
Sobota 27.08.2016, 16:00 • Lužniki Arena • KHL

Domácí tým vyhrává tento dramatický duel o jednu jedinou branku. Získává tak k velké radosti fanoušků v hale body do tabulky. (18:26:06)

Česká stopa v zápase
    Lukáš Radil (SPM) 1 střela, čas na ledě16:18
    Jakub Sedláček 30 střel, 26 zákroků, 4 inkasované branky.

59:50
    Hosté hrají v šesti.

59:11

59:05
    Jakub Sedláček krásným zákrokem zastavil jasnou šanci soupeře. Parádní moment českého gólmana.

59:00
    Poslední minuta hry ve třetí třetině.

58:20
    Hosté nemohou hrát bez gólmana, puk nemají pod kontrolou.

57:47
    Domácí stále vedou o jednu branku a do konce zápasu zbývá něco přes dvě minuty.

56:52
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině. Komerční přestávka.

56:10
    Frenks Razgals se do brejku nedostal, protože přihrávka na něj směřující byla velmi nepřesná.

55:40
    Sledujeme podstatně rychlejší pasáž hry než byly ty předchozí.

55:00
    Pět minut zbývá do konce třetí třetiny.

54:31
    Nechybělo mnoho a bylo málem vyrovnáno. Gólman domácích nyní zachránil situaci.

53:25
    Blíží se finální část třetí třetiny. Domácí hokejisté prohrávali 0:2 a nyní vedou 4:3.

51:12
    Doufejme, že se nyní bude hrát rychleji a bez přerušení, neboť požitek ze zápasu je momentálně velmi malý.

50:13
    Spartak právě vstřelil branku!
    DMITRIJ KALININ posílá domácí do vedení! Krásná rána na vzdálenější tyč. Bleskově využitá přesilová hra. Asistence: Vjačeslav Leščenko, Matthew Gilroy.
    50:13 Dmitrij KALININ - 4:3

50:04
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Justin Shugg – 2 min., hákování).

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Stoa (Gilroy), 22. Vasiljev, 46. Kalinin, 51. Kalinin (Leščenko, Gilroy) – 8. Galvinš (Sestito, Gillies), 14. Shugg (Sčastlivyj), 36. Redlihs (Mullen)

Spartak Moskva: Svensson (Bespalov) – Bondarev, Gilroy, Kalinin, Dyblenko, Högström, Kirillov, Provolněv – Stoa, Leščenko, Radil – Šmoljov, Berdnikov, Vasiljev – Kuvajev, Potapov, Bobyljov – Smirnov, Šaškov, Bobrov.
    Dinamo Riga: Sedláček (Kalninš) – Mullen, Freibergs, Redlihs, Zile, Galvinš, Pujacs, Ševčenko – Sestito, Shugg, Gillies – Redlihs, Darzinš, Sčastlivyj – Meija, Indrašis, Toluzakov – Pavlovs, Kulda, Saulietis – Razgals.

Rozhodčí: Alexander Sergeyev, Eduard Ibatulin – Evgeny Pronskikh, Alexei Maitak