Trnava – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Podbrezová – Zlaté Moravce 1:1 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 4:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:0 (0:0)
ŠK Slovan Bratislava
sk Sobota 27.08.2016, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 7. kolo

Pekný zvyšok večera z Trnavy. (21:30:24)

K spornej penalte:

Tréner Slovana: Je to veľmi ťažké povedať, lebo sme nevideli video. Bolo to rozhodnutie rozhodcu. Ale ešte raz hovorím, nevidel video.

Tréner Trnavy
    Ešte som sa s tým nestretol. Mali sme streliť gól. Hráč to mal dvihnúť a dať gól. Ak bola penalta, mal písknuť.

Vukomanovič Ivan, tréner Slovana:
    Vedeli sme, že budeme čeliť motivovanému súperovi, chceli sme ukázať niečo extra, čo sme si pripravili v posledných dňoch. Škoda, že sme šance nepremenili. Hráči boli pod veľkým stresom.
    Urobili sme však aj chyby, čo môžem povedať po pár dňoch pri tíme. Dúfam, že sa všetko zlepší a uvidíme lepšie výkony. Netešia ma naše zbytočné žlté karty, budeme lepší ako tím, ako aj individuálne. Gratulujem súperovi k tomu zápasu ako aj divákom.

Karhan Miroslav, tréner Spartaka:
    Súperovi sme darovali prvý polčas, hovorili sme si, že musíme byť agresívni. Našťastie súper neskóroval, po polčase sme si v kabíne niečo povedali a vybehol iný Spartak. Zlepšilo sa mnoho vecí. Zápasu chýbali góly, nás podržal Jakubech.
    Hovoril som, že príde nový Slovan, nový tréner evidentne niečo zmenil.

Zápas to bol nadpriemerný, s množstvom súbojov a šancí. Obaja gólmani si zaslúžia pochvalu. Videli sme až deväť žltých a jednu červenú kartu. O malú chvíľu už sľúbená tlačovka.

Je koniec a body sa budú deliť. O malú chvíľu prinesieme vyjadrenia oboch trénerov na tlačovej konferencii.

90+4

90+2
    Košťál prišiel za Mihálika.

90+1
    Nadstavovať sa budú minimálne štyri minúty.

90+1
    Roh pre Trnavu. Jedna z posledných šancí na zmenu skóre.

89
    Oršula nahradil Soumaha.

87
    Schet sa dostal k strele, ale jeho zakončenie bolo z veľkej diaľky a nebolo presné.

86
    Spartak iba s desiatimi proti Slovanu v záverečných minútach. Ešte sa bude na čo pozerať.