Boavista – Chaves 2:2 (kon.) | Moreirense – Marítimo 0:1 (kon.) | Sporting – Porto 2:1 (kon.)
Rio Ave – Feirense 1:0 (kon.) | Setúbal – Arouca 2:0 (kon.)
Moreirense FC
0:1 (0:1)
CS Marítimo
Neděle 28.08.2016, 17:00 • Parque Desportivo Comendador Joaquim de Almeida Freitas, Moreira de Cónegos (kapacita:13.000 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 3. kolo

Zápas rozhodl již ve čtrnácté minutě hráč Marítima Fransérgio svojí povedenou hlavičkou a jeho tým následně těsné vedení uhájil i přes stupňující se tlak domácích ve druhém poločase. (18:53:24)

90+5

90+5
    Od hlavy Marakidze se míč odrazil daleko za bránu.

90+4
    Pravděpodobně poslední rohový kop v utkání a do vápna naběhl i gólman domácích.

90+3
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Soares, přichází Ghazaryan.

90+2
    Nastavené čtyři minuty pomalu ubíhají, Geraldes po rohu vyslal tvrdou střelu vedle brány.

90+1
    Za obranu se dostal Djoussé, který dlouhý balon špičkou kopačky vyslal do náruče brankáře.

90
    Domácí nyní obléhají bránu Marítima. Další z rohů musel likvidovat gólman.

89
    Moreirense jsou velmi aktivní a nyní si zvládli vybojovat další roh.

88
    Z následného rohu Fati poslal míč jen pár centimetrů vedle vzdálenější tyče!

87
    Fati poslal balon pod břevno, kde se ale objevila ruka gólmana!

86
    Bessa udělil Geraldesovi výstavního šlapáka a kromě karty následuje přímý kop z hranice šestnáctky.

86
    Střídání v týmu CS Marítimo: ze hřiště odchází Diawara, přichází Djoussé.

85
    Roberto mohl místo střely přenechat lépe postavenému Fatimu. Místo toho poslal balon vysoko nad bránu.

83
    Ramírez poslal načechraný balon na hlavu Fatiho. Ten ale nasměroval hlavičku jen doprostřed brány, kde byl připravený Gottardi.

82
    Po provedení rohového kopu zůstali hosté ještě chvíli na míči. K vidění byl i zákrok Marakidze, který se vrhl proti střele z hranice vápna.

81
    Jander předvedl obětavý skok do střely Soarese a odvrátil tak míč na rohový kop.

80
    Zeď byla postavena kvalitně, jelikož splnila svůj účel a zablokovala Geraldesovu střelu z přímého kopu.