Svätý Jur – Trnava B 1:3 (kon.) | Skalica – Slovan Bratislava U21 0:0 (kon.) | Pohronie – Sereď 0:4 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
0:4 (0:2)
ŠKF Sereď
sk Neděle 28.08.2016, 16:30 • ŽIAR NAD HRONOM • MONACObet liga

V druhom polčase pridali hostia ešte dva góly a po výsledku 0:4 utrpeli domáci ďalšiu porážku a na svojom konte tak majú stále 0 bodov! (19:03:57)

90

82
    Dnešné stretnutie sleduje 544 divákov.

81
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Rolinec, prichádza Pittner.

76
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Steinhübel, prichádza Kosorín.

70
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Mečiar, prichádza Mikinič.

66
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Morong, prichádza Medgyes.

66
    Sereď dala gól!

Hostia pridávajú v 66. minúte zápasu svoj štvrtý gól, o ten sa postaral ILLYA CHEREDNYCHENKO ! Domáci celok tak už prehráva 0:4!

63
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Paraj, prichádza Sojka.

59
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blaho, prichádza Sekereš.

47

V úvode druhého polčasu strieľajú hostia svoj tretí gól zásluhou ĽUBOSLAVA LAURU! Zrejme je už o osude tohto zápasu rozhodnuté.

46
    Začal sa druhý polčas.

Prvý polčas tohto zápasu lepšie vyšiel hosťom, ktorí vyhrávajú o dva góly!

45
    Prvý polčas sa skončil.

32
    Od 32. minúty budú musieť hrať domáci o jedného hráča menej! Za zákerný faul vidí Patrik Prikryl červenú kartu!

26

V 26. minúte zápasu pridávajú hostia svoj druhý gól a zásluhou CHRISTIÁNA STEINHÜBELA vyhrávajú o dva góly!

26
    Žltú kartu dostáva Matuškovič (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

20
    Žltú kartu dostáva Morong (ŠKF Sereď).

8

V 8. minúte zápasu je tu prvý gól tohto stretnutia, podarilo sa ho streliť hosťom a zásluhou MARTINA JACKULIAKA sa ujímajú vedenia o jeden gól!