Vítkovice – Prostějov 2:1 (kon.)
MFK Vítkovice
2:1 (1:1)
1. SK Prostějov
Středa 31.08.2016, 17:00 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 1. kolo

Z Vítkovice je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. (18:59:00)

Žluté karty: 3-1

Druhý poločas začal tam, kde první skončil. Vítkovice pokračovaly v nátlakové hře. Paradoxně si první příležitost připravily z brejku, Vaněk pořádně protáhl brankáře. Domácí si však komplikovali situaci velkým množstvím útočných faulů, kterými pouštěli hosty na míč a ti se oproti prvnímu poločasu častěji snažili útočit. Langer však z hranice šestnáctky přestřelil a vzápětí se stal domácím hrdinou Mišinský, který krásnou ranou z voleje svým druhým gólem poslal Vítkovice do vedení. A jelikož Prostějov ve zbytku zápasu prokázal svoji útočnou bezzubost, druhé vítězství ostravského týmu bylo na světě. Mohlo být i vyšší, ale několik zajímavě vypadajících brejků nebylo dotaženo do zdárného konce.

90+3

90+3
    Kostolanský dostává žlutou kartu za zdržování.

90+3
    Kostolanský dobře četl hru a vyběhl proti přihrávce z pravého křídla.

90+2
    Vítkovice vysloveně promrhaly situaci 3 na 1. To se jen tak nevidí. V hlavní roli Wojnar.

90+1
    První minuta nastavení se odehrála na půlicí čáře.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    Poslední střídání Prostějova. Langer odchází, nahrazuje ho Rus.

90
    Hirsch dostává žlutou kartu za strkanici.

90
    Jurča dostává žlutou kartu za strkanici.

89
    Jurča dlouho udržel hru u rohového praporku. Následně se nepohodl s Hirschem a oba jsou za to potrestáni.

89
    Hosté se nemůžou dostat do tlaku. Vítkovičtí je dobře napadají a dohrávají zápas s přehledem.

88
    Ondráček s Hlavsou chtěli udržet co nejdéle míč na pravém křídle. Zvládli to 20 sekund.

87
    Domácí se do útoku netlačí a hlídají vedení. Prostějov si zatím není schopen připravit šanci na vyrovnání.

Dnešní utkání sleduje 786 diváků.

86
    Z rohu sice nebylo nic, ale běhm pokračující akce se ocitl na chvilku nehlídaný Skwarczek. Na poslední chvíli byl zablokován.