Česko – Arménie 3:0 (kon.) | Norsko – Bělorusko 0:1 (kon.) | Dánsko – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Turecko – Rusko 0:0 (kon.) | Německo – Finsko 2:0 (kon.) | Irsko – Omán 4:0 (kon.)
Česko
3:0 (2:0)
Arménie
Středa 31.08.2016, 19:15 • Adidas Aréna, Mladá Boleslav • Mezinárodní přípravné zápasy

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost. Z mladoboleslavské Adidas Arény přeji dobrou noc a těším se u dalších textových přenosů, na počtenou! (21:15:37)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 13:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 20:14.

Na tribunách Adidas Arény propukla nefalšovaná radost! Sudí Vnuk ukončil zápas mezi Českem a Arménií, ve kterém domácí dominovali a naprosto zaslouženě vítězí!

V první půli dali domácí dvě branky – dvakrát spolupracovali Ladislav Krejčí a Václav Kadlec. Jejich spolupráce přinesla už ve čtvrté minutě gól záložníka Sparty a ve 34. minutě pak přidal krásnou branku forvard Midtjyllandu.

Ve druhé půli vyběhla na trávník naprosto jiná jedenáctka, ale nebylo to znát! Češi dál hráli prim a svůj skvělý výkon korunovali třetí brankou, když se pár minut před koncem krásnou střelou prosadil Jan Kopic.

90+2

90+1
    Po pumelici Özbilize se balon několikrát odrazil od domácích obránců, ke Koubkovi ale nedoputoval.

90
    Tomáš Necid mohl zvášit skóre, ale po zasekávačce před dvěma obránci zakončoval obloučkem z hranice vápna přímo do rukavic vyběhnutého Beglarjana.

89
    Hosté se již asi dvě minuty nedostali k míči a naopak nyní mohli znovu inkasovat, to by ale po dlouhém úniku Kopice středem pole nemohl Šural pálit přímo do prostoru, kde byl Beglarjan...

88
    Domácí hráči již v pohodě kombinují s balonem a nechávají Armény běhat bez míče, Jarolímova premiéra na lavičce reprezentace končí ve velkém stylu!
    87. Jan KOPIC - 3:0

87
    Česko právě vstřelilo branku!
    Po dobré práci Zahustela napravo se střelou ze střední vzdálenosti dokázal prosadit plzeňský záložník JAN KOPIC a potvrdil tak domácí převahu!

86
    Tomáš Koubek sice balon v pohodě stáhl ze vzduchu, ale jeho následný výhoz na unikajícího Šurala byl příliš dlouhý.

86
    Po slibném útoku hostů rozehraje Aras Özbiliz rohový kop.

85
    Michal Kadlec odpálil balon na hranici sebeobětování do autu, následně padl na zem. Bude ale schopen pokračovat.

84
    Domácí zase operují v těsné blízkosti vápna Arménů, Kopic teď ale nestačil vysoký míč zkrotit na hrací ploše.

83
    Jedekjanův průnikový centr zastavil hlavou Ondřej Zahustel, jenž poslal míč na jistotu do zámezí.

82
    Martin Frýdek přihrál balon takříkajíc na paty Kopicovi, vhazovat aut mohou hosté.

82
    Po dalším výpadu domácí reprezentace skončil balon v zámezí, Arsen Beglarjan odkopává míč z klidové polohy.