Česko – Arménie 3:0 (kon.) | Norsko – Bělorusko 0:1 (kon.) | Dánsko – Lichtenštejnsko 5:0 (kon.)
Turecko – Rusko 0:0 (kon.) | Německo – Finsko 2:0 (kon.) | Irsko – Omán 4:0 (kon.)
Norsko
0:1 (0:0)
Bělorusko
Středa 31.08.2016, 19:30 • Ullevaal Stadion, Oslo (kapacita: 27 182 diváků) • Mezinárodní přípravné zápasy

Ode mě je to k tomuto utkání vše. U dalších on-line přenosů na shledanou! (21:26:53)

Dnešní přátelské utkání je tedy u konce a velmi dobrý výsledek si odváží běloruská reprezentace. Ta sice nebyla aktivnější, ale oproti Norům dokázala využít jednu ze svých šancí a díky branky Sergeje Krivce si tedy Bělorusko odveze vítězství. Norové sice párkrát byli blízko gólu, ale pokaždé narazili na dobře chytajícího Gorbunova.

90+4

90+4
    Norsko obléhá pokutové území, nicméně skvěle bránící Bělorusové hrají ve velké pohodě. Zbývá čas tak na poslední nákop.

90+2
    Norové se opravdu snaží, ale i tentokrát se jejich kombinace zastavila na hranici šestnáctky. Zdá se, že si Bělorusové odvezou cenný výsledek.

90+1
    První ze čtyř nastavených minut je minulostí a nepřinesla nám vůbec nic, co by stálo za zmínku. Norové rychle rozjíždějí jeden z posledních útoků.

90
    Volný kop si po delší době vyzkoušeli i hostující hráči, nicméně hodně vysoký centr v podání Krivce dolétl do rukavic pozorného Nylanda.

89
    Solidně to teď rozehráli Norové, avšak finální střela byla zastavena několika blokujícími hráči Běloruska.

87
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Sergej Kisljak, přichází Stanislav Drahun.
    Střídání v týmu Norsko: ze hřiště odchází Haitam Aleesami, přichází Jørgen Skjelvik.

87
    Gorbunov šel do vzdušného souboje a dokázal vytěsnit míč mimo pokutové území. Navíc je Norům odmáván ofsajd.

86
    Další ofenzivní postup Norska zastaven opět jen za cenu faulu. Volný kop však bude zahráván zhruba ze třiceti metrů.

85
    Volný kop Norska byl zahrán až do pokutového území, ale hosté před svého brankáře stáhli všech deset hráčů a v klidu se ubránili.

83
    Už jen sedm minut zbývá do uplynutí řádné hrací doby devadesáti minut. Bělorusko bez potíží drží Nory až za půlící čárou.

82
    Sørloth si chtěl podržet míč, ale Sivakov ho naprosto bet potíží povalil na trávník a přerušil tím akci Norska. I po volném kopu poté přišla ztráta domácích.

80
    Na konci osmdesáté minuty se k individuální akci odhodlal Aleesami a je z toho zisk volného kopu.

79
    Samuelsen se pokusil vysunout Tetteye, ale příliš prudká kolmice doputovala až za brankovou čárou. Odkop od brány!

78
    Domácím se notně krátí čas na vyrovnání a stále nepřichází nějaká další šance. Defenzíva Běloruska je opravdu pozorná.