Benátky n/J – Tachov 1:3 (kon.) | Chrudim – Jirny 1:2 (kon.) | Zápy – Litoměřicko 0:1 (kon.)
Domažlice – Písek 1:0 (kon.) | Dobrovice – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Vltavín – Hořovicko 3:0 (kon.)
Benešov – Olympia Radotín 0:4 (kon.) | Štěchovice – Vyšehrad 0:2 (kon.) | Táborsko akademie – Převýšov 0:4 (kon.)

Vyšehrad právě vstřelil branku!
    O vítězi dnešního zápasu je rozhodnuto! Hosté odskakují na rozdíl dvou gólů a dnes si odvezou ze Štěchovic plný počet bodů – 0:2! Prosadit se dokázal TADEÁŠ MADEJ
    75. Ladislav VOLEŠÁK - 0:1

75
    Máme zde velmi důležitou branku! Hosté se patnáct minut před dostávají do vedení, autora vedoucí branky dodáme se zpožděním – 0:1! Prosadit se dokázal LADISLAV VOLEŠÁK.

60
    Máme zde první žlutou kartu zápasu, viděl jí Tomáš Nosek.

46

Diváci v prvním poločase branku neviděli a do kabin se tak jde za bezbrankového stavu. Uvidíme, co nam s pojetím hry udělá přestávka.