Dukla Praha – Brno 4:2 (kon.) | Hr. Králové – Zlín 0:2 (kon.) | Slovácko – Jihlava 1:1 (kon.)
Bohemians 1905 – Příbram 1:0 (kon.) | Teplice – Plzeň 0:1 (kon.)
Bohemians Praha 1905
1:0 (0:0)
FK Příbram
Sobota 24.09.2016, 18:00ePojisteni.cz liga • 8. kolo

Hráči Bohemians se svými diváky slaví. Zasloužené tři body vystřelil v 84. minutě z bezprostřední blízkosti Tomáš Berger. Hosté byli v druhém dějství dlouho pod tlakem, ale jejich obrana dokázala kazit domácím finální fázi. Na body to však dnes nestačilo. Příbram tak po sedmé v této sezóně nevstřelila branku a zůstane na posledním místě tabulky. (19:56:57)

90+4

90+4
    Ještě před tím než rozhodčí utkání ukončí, vidí žlutou kartu i domácí Jirásek.

90+4
    Další žlutou kartu vidí Matěj Chaluš. Pravděpodobně si neodpustil slovní poznámku na adresu hlavního sudího.

90+3
    Velice nepěkný zákrok předvedl Krameš. Matúš Mikuš se zvedal ze hřiště pomalu, ale musel. Domácí už mají třikrát vystřídáno.

90+2
    Chvíli se nám tu kvůli chybějícímu míči nehrálo, rozhodčí Ardelanu ukazuje, že vše nastaví.
    90+1. Brandner mohl vyrovnat, zblízka pálil nad

90+1
    Patrik Brandner mohl být hrdinou Příbrami. Z blízka lízl nabízený centr těsně nad branku Budínského.

90
    Začala nám poslední minuta. Snaha Příbrami zatím nepůsobí domácí obraně komplikace. V hostujících řadách jsou znát všichni tři čerství hráči.

89
    Nový hráč na hřišti Chaluš se pokoušel dostat do šance, zelenobílí však ví, že teď už stačí jen poctivě bránit.

88
    Poslední střídání dnešního klání. Odstupuje Tomáš Borek, nahrazuje ho Matěj Chaluš.

87
    3 821 fanoušků sleduje snahu domácích Klokanů o zisk v této sezóně třetí trojice bodů.

86
    Žlutou kartu dostává Dominik Mašek (Bohemians Praha 1905).

85
    Ihned po inkasovaném gólu šel ze hřiště Tomáš Pilík. O vyrovnání se bude v černobílém dresu pokoušet místo něho Patrik Brandner,
    84. Tomáš BERGER - 1:0

84
    Domácí se dočkali! Matúš Mikuš našel skrze pokutové území TOMÁŠ BERGERA a ten se už netrefit prostě nemohl! Aleš Hruška byl bez šance,

83
    Poprvé střídá také Příbram. Ze hry odchází Aldin Mahmutovič a na posledních deset minut ho nahradí Kacafírek.
    82. Jindřišek trefil břevno

82
    K odraženému míči se dostal na rohu velkého vápna Josef Jindřišek a krásnou utěšenou ranou trefil protilehlou spojnici tyče a břevna.