Kadaň – Havířov 4:3 (kon.) | Frýdek-M. – Benátky n/J 3:2 (2:1 po s.n.) | Ústí n/L – Motor ČB 4:3 (kon.)
Přerov – Prostějov 2:3 (po pr.) | Jihlava – Litoměřice 5:4 (2:1 po s.n.) | Třebíč – Slavia 5:2 (kon.)
Most – Kladno 2:4 (kon.)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
LHK Jestřábi Prostějov
Sobota 24.09.2016, 17:00 • MEO Aréna • Chance liga • 7. kolo

Derby Přerova a Prostějova je u konce. Dramatický duel dospěl až do prodloužení, kde přisoudil hostům bonusový bodík Jan Rudovský. Pro dnešek je to všechno, hezký zbytek večera. (19:33:34)

60:43
    Jestřábi právě vstřelili branku!
    JAN RUDOVSKÝ v přesilové hře 4na3 napřáhl a přesným zásahem do šibenice zajišťuje Prostějovu druhý bonusový bod. Bez asistence.

60:43
    Chmelíř zastavil pronikajícího Luňáka a píská se faul. Lukáš Chmelíř (PŘE) 2 minuty za nedovolené bránění.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně a zápas tedy dospěl do prodloužení, které začne za malou chvíli.

60:00

59:56
    Prostějovská lavička si vyžádala oddechový čas.

59:56
    Ještě nebezpečná Procházkova střela z mezikuží končí v lapačce Kantora. Poslední vteřiny třetí třetiny jsou před námi.

59:20
    Vypadá to, že se půjde do prodloužení.

58:04
    Vhazuje se ve středním pásmu. Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:19
    Sikora přiťuknul puk Šťastnému, jehož dělovka se otřela o lapačku Kantora a zamířila do bezpečí pro Prostějov.

56:34
    Procházkovu střelu vyrazil Kantor přímo před Dostálka, který už se natahoval po dorážce, ale na puk nakonec nedosáhl.

55:29
    Šlahař posunul puk za sebe na Krejčíka, který z dobré vzdálenosti minul branku Přerova.

53:17
    Ofsajd Přerova a hra se vrací do středního pásma, kde se bude vhazovat.

52:25
    V poslední třetině se hraje hodně taktická bitva. Soupeři vzájemně čekají na chybu toho druhého.

51:56
    Dvořák se vrací zpátky na ledovou plochu, Zubři jsou v plném počtu.

51:06
    Do zakončení se z ničeho nic dostal Lubomír Korhoň, který ale z bezprostřední blízkosti neprostřelil skvělého Klimeše.

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 5. Malina (Plášek, Popelka), 41. Dostálek (Pšurný, Milan Procházka) – 23. A. Holík (Protivný), 47. Šlahař (Venkrbec), 61. Rudovský

HC ZUBR Přerov: Horčička (Klimeš) – Ferenc, Chmelíř, Malina, M. Novotný, Pala, Šnajnar, L. Vágner, Zbořil – Dostálek, F. Dvořák, Goiš – Ižacký, Kovařík, Tadeáš Král – M. Kratochvíl, Popelka, Milan Procházka – Plášek, Pšurný, Sikora – T. Sýkora.
    LHK Jestřábi Prostějov: Kantor (Neužil) – A. Holík, D. Kolář, T. Kvapil, Protivný, Šafář, V. Zadražil – Venkrbec, Švec, Šlahař – Rudovský, Půhoný, M. Novák – Moskal, L. Krejčík, Korhoň – Hozák, Augustin.