K. Vary – Kometa Brno 2:4 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
2:4 (2:2, 0:2, 0:0)
HC Kometa Brno
Neděle 25.09.2016, 15:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 6. kolo

Ode mě je to vše, děkuji za pozornost a budu se těšit zase při dalších zápasech ledního hokeje. (17:48:39)

Hráči utkání jsou zvoleni Tomášové Vondráček a Harant.

Zápas je u konce. Energie se přes veškerou snahu již prosadit nedokázala a Brno zápas v poklidu kontrolovalo. Stav už se neměnil a Kometa se tak nakonec může radovat ze tří bodů.

59:49
    Je konec, Brno drží puk za svou brankou.

59:22
    Hosté vyhazují a míří do útoku, chtějí zápas v poklidu dohrát na straně soupeře.

59:12
    Brno je v plném počtu. Vejmelky přidržel puk a vhazuje se po jeho pravici.

59:02
    Poslední minuta, zdá se, že je rozhodnuto. Domácí rozehrávají zpoza své branky.

58:29
    Sičák zachytil pokus o vyhození v podání Erata. Následně se ale museli domácí přeci jen z útočné třetiny klidit.

58:02
    Čermák vyhazuje.

57:38
    Domácí mají ale opět problémy přejít přes střední pásmo.

57:05
    Až teď se vylučuje. Na trestnou lavici odchází za hákování Trška (KOM).

56:49
    Domácí nevyužili další dobré šance, ale mají k dispozici výhodu.

56:23
    Flek pomohl Dvořákovi před dotírajícím protihráčem. Energie je zpět v útočné třetině.

56:14
    Zakázané uvolnění Komety.

55:47
    Domácí měli velmi slibně rozjetý protiútok, ale špatné zpracování Rachůnka je stálo šanci.

54:53
    Němec je zpět ve hře a hned se musí zapojit do bránění.

54:30
    Střela Dvořáka od modré skončila na Matúšově kotníku.

54:07
    Úplně sám před brankou byl najednou Gríger, který se ale musel ještě otočit, a brankář se tak stihl na jeho rychlé zakončení připravit.

Daniel Kot

Branky a nahrávky: 8. Gorčík (Harkabus), 13. Dujsík (Mullane, Skuhravý) – 3. Nečas (M. Kvapil), 12. T. Vondráček (Dočekal, Zábranský), 28. Trška (Dočekal), 38. T. Vondráček (V. Němec, O. Němec)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Honzík) – Harant, Dujsík, Sičák, Baránek, Tomáš Dvořák, Benák, M. Rohan – T. Rachůnek, Stloukal, Kindl – Mullane, Skuhravý, V. Tomeček – Harkabus, Matuš, Gorčík – Gríger, Flek.
    HC Kometa Brno: Vejmelka (Slavíček) – Štencel, O. Němec, Gulaši, Kováčik, Malec, Trška, F. Král, Zábranský – M. Kvapil, Nečas, M. Erat – Zaťovič, V. Němec, Haščák – J. Káňa, Čermák, H. Zohorna – Dočekal, Hruška, T. Vondráček.

Rozhodčí: Hribik, Hejduk – Rozlílek, Kokrment