Panthers – ELITE PRAHA 3:2 (1:0 po s.n.) | Královské Vinohrady – Vítkovice 0:16 (kon.) | Ne – Bohemians - NE 7:5 (kon.)
Židenice – Olomouc 3:4 (0:1 po s.n.)
Ne
7:5 (1:1, 4:1, 2:3)
FbŠ pipni.cz Bohemians
Neděle 25.09.2016, 16:00 • Sportovní hala Jižní Město, Praha • Extraliga žen • 2. kolo

Je konec. Ve třetí třetině ukázaly hráčky Bohemians, jak se hraje za nepříznivého stavu. Hostující hráčky dokázaly stáhnout tříbrankové manko a držely do osmapadesáté minuty cennou remízu. To se nakonec nelíbilo Lucii Košturiakové, která to vzala na sebe a vystřelila všechny body svému Herbadentu. (17:51:48)

Nejlepší hráčky utkání:

Hana Poláková (BOH)
    Michaela Šulanová (HRB)

59:43
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto. Do prázdné branky se dokázala trefit ADÉLA POLÍVKOVÁ. Asistence: Dominika Kubišová.

59:15
    Hráčky Bohemians mají pětačtyřicet vteřin na vyrovnání.

58:38
    Oddechový čas pro FbŠ pipni.cz Bohemians.

58:01
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:13
    Herbadent jde do vedení! Necelé tři minuty před koncem základní hrací doby se do míčku opřela LUCIA KOŠTURIAKOVÁ, která ho poslala rovnou pod horní tyč Omelkové branky. Asistence: Dagmar Surá.

56:11
    Míček je na hokejkách hráček Bohemians. Hostující hráčky se s ním nikam nehrnou.

55:23
    Christiánová musela zasahovat maskou, když vyrážela střelu Bočanové.

54:42
    Omelková si pohlídala místo u levé tyče po pokusu jedné z domácích hráček.

53:58
    Bohemians právě vstřelilo branku!
    A je vyrovnáno! Herbadent sice tlačil, ale pak přišel jeden útok Bohemians a tvrdá rána MONIKY SLAVÍKOVÉ, která propálila vše, co jí stálo v cestě. Asistence: Hana Poláková.

53:21
    Bohemians je pod tlakem, ale velmi pozorně se brání a vyčkává na chyby v obraně Herbadentu.

52:46
    Skořepová to zkoušela z levé strany, ale míček si cestu do branky nenašel.

51:11
    Momentálně se hraje ze strany na stranu, ale bez většího množství střeleckých příležitostí.

50:01
    Je před námi posledních deset minut základní hrací doby. Dočkáme se nějaké zajímavé zápletky?

49:40
    Lucie Pilíková se snažila propálit hradbu těl před brankou Bohemians. To se jí nakonec nepodařilo a míčku se zmocnily hráčky hostujícího celku.

48:34
    A další povedený zákrok v podání Christianové. Tentokrát musela zasahovat proti povedené střele Hany Polákové.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 14. Čapková (Steinbachová), 21. Skořepová (Čapková), 22. Billá (Košturiáková), 23. L. Pilíková (Čapková), 38. Steinbachová (Kubišová), 58. Košturiáková (Surá), 60. Polívková (Kubišová) – 20. Rybíčková (Bočanová), 22. Poláková, 43. Slavíková (Hyršlová), 45. Zittová (Preisslerová), 54. Slavíková (Poláková)

Ne: Christiánová (Červová) – Suková, Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková – L. Pilíková, Steinbachová, Surá – Kubišová, Košturiáková, Čapková – Zabavská, Polívková.
    FbŠ pipni.cz Bohemians: Omelková (Kreisingerová) – Nguyenová, N. Havlíková, Rybíčková, Nová, Patakyová – Hyršlová, Preisslerová, Slavíková – Poláková, Kalecká, Bočanová – Zittová, Chvátalová, Jelínková.

Rozhodčí: Zdeněk Cholek a Jana Cholková