Písek – Dobrovice 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko akademie 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Domažlice 1:0 (kon.)
Jirny – Zápy 3:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Štěchovice 3:0 (kon.)
Hořovicko – Benešov 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 3:1 (kon.)
SK Viktorie Jirny
3:2 (3:1)
SK Zápy
Středa 28.09.2016, 16:30 • Pražská 3 ,Jirny • Česká fotbalová liga • 17. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek svátečního dne. (18:22:44)

Je dobojováno. Jirny se v prvním poločase dostaly do vedení 3:0, ale pak hosté zabrali a snížili na 3:2. Žádná další branka už ale nepadla a domácí celek tedy bere všechny tři body.

90+2

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88
    Awuku vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře, ale ten si s tímto slabým pokusem dokázal poradit.

85
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Pokorný, přichází Awuku.

79
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Dubský, přichází Stöckner.

73
    Otáhal musel několikrát zasahovat, ale zatím to vždy ustál a domácí stále vedou o jednu branku.

64
    Hosté jdou za vyrovnáním! Domácí se v posledních minutách vůbec nemohou dostat do hry.

60
    Střídání v týmu SK Viktorie Jirny: ze hřiště odchází Kocourek, přichází Vandas.

58
    Zápy právě vstřelily branku!
    Ale pozor, protože drama je na světě, jelikož hosté snižují na rozdíl jedné branky. FRANTIŠEK HAKL se dostal do zakončení a domácí Otáhal byl bez šance.

56
    Kocourek hledal ve vápně Melechovského, ale před ním skvěle zasáhl pozorný Straka, který míč sebral.

54
    Dnešní utkání sleduje 273 diváků.

51
    Hosté bojují a snaží se vstřelit kontaktní branku, ale domácí brankář zatím ve druhém poločase zasahovat nemusel.