Písek – Dobrovice 4:1 (kon.) | Vyšehrad – Táborsko akademie 3:1 (kon.) | Litoměřicko – Domažlice 1:0 (kon.)
Jirny – Zápy 3:2 (kon.) | Převýšov – Benátky n/J 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Štěchovice 3:0 (kon.)
Hořovicko – Benešov 1:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 3:1 (kon.)
FC Slavoj Vyšehrad
3:1 (3:0)
FC Táborsko akademie
Středa 28.09.2016, 10:15 • Stadion Slavoj Vyšehrad - Mikuláše z Husi 1709/1, Praha • Česká fotbalová liga • 17. kolo

To je z dnešního utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a přeji příjemný zbytek svátečního dne. (12:22:10)

Domácí Vyšehrad si zaslouženě připisuje tři body. Ve druhém poločase se především bojovalo a hosté ze své přesilové hry vytěžili pouze jeden gól, který jim po třech inkasovaných z první půle nemohl stačit na bodový zisk.

90

90
    Brankář Blažek nejprve zlikvidoval gólový únik Písačky, poté se do odkryté brány netrefil ve výborné pozici Heřman!

86
    Střídání Táborska. Hřiště opustil Novák a na poslední minuty vyběhl Sazma.
    84. CHOTOVINSKÝ - 3:1

84
    Táborsko B právě vstřelilo branku!
    Kočí našel z přímého kopu naběhnutého JANA CHOTOVINSKÉHO, který svou přesnou hlavičkou mírně dramatizuje závěr utkání – 3:1!

82
    Hosté střídají. Hřiště opouští Kostka a přichází Víteček.

79
    Ve druhém poločase je na hřišti vidět především několik nepřesností, domácí tým zkušeně brání své vedení.

77
    V táborském celku nahradil Jírava Bakuleho.

76
    Poslední střídání domácích. Drobílka nahradil Madej.

72
    Zcela nečekaně se dostal ke střele Vysušil, jeho slabší střelu schoval brankář Kočí do náručí.

69
    Domácí opět střídají. Heřman nahradil Matějku.

67
    Další dvojité střídání, tentokráte jedno na každé straně. V domácím družstvu Macej nahradil Smoláka, v táborském celku Rabiňáka vystřídal Vysušil.

63
    Opět v akci domácí tým, Matějka však netrefil táborskou bránu.

62
    Nepovedený přímý kop Drobílka, jehož pokus mířil několik metrů nad bránu.

60
    Dva hráči Táborska se ocitli po souboji ve vápně Vyšehradu na zemi, ani v jednom případě se nejednalo o faul. Penalta nebyla na pořadu dne.

59
    Domácí trenér sáhl k dvojnásobnému střídání. Hřiště opustili Strnad s Volešákem a nahradili je Písačka s Doležalem.