Florida – Nashville 4:1 (kon.) | Buffalo – Ottawa 3:2 (po pr.) | Florida – Nashville 1:2 (kon.)
NY Rangers – NY Islanders 5:2 (kon.) | Philadelphia – NY Islanders 4:0 (kon.) | Detroit – Pittsburgh 4:2 (kon.)
Montreal – Washington 5:2 (kon.) | Tampa – Carolina 2:3 (kon.) | Minnesota – Colorado 1:4 (kon.)
Winnipeg – Calgary 0:3 (kon.) | Anaheim – Arizona 1:2 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (po pr.)
San Jose Sharks
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Vancouver Canucks
Středa 28.09.2016, 04:30 • SAP Center, San Jose • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase na počtenou. (07:08:34)

Využití: 0:0

Vancouver se sice v polovině třetí třetiny dokázal dostat do vedení díky brance Baertschiho, jenže Sharks srovnali v poslední minutě, když se prosadil Wingels. Utkání tak muselo rozhodnou prodloužení, ve kterém se po jedné minutě trefil domácí LaBanc. Sharks tedy porazili Vancouver 3:2 po prodloužení.

61:05
    San Jose právě vstřelilo branku!
    Schlemko nastaroval svou přihrávkou Nieta a domácí ujížděli ve dvou na jednoho, kde nakonec Nieto nahrál KEVINU LABANCOVI, jenž vstřelil puk pod břevno hostující klece. Asistence: Matt Nieto, David Schlemko.

60:01

60:00

59:37
    Sharks srovnávají!!! TOMMY WINGELS se s ničím nepáral a prostřelil Garteiga v bráně Vancouveru, čímž tak poslal utkání do prodloužení. Asistence: David Schlemko, Chris Tierney.

58:25
    Roy nahazoval puk od modré čáry a jeho nahození blokuje jeden z hostujících hráčů.

57:48
    Armalis je na své střídačce a Žraloci to zkusí v šesti!

56:29
    Vancouver dosti přitvrdil bránění své obranné třetiny a nepouští domácí hokejisty ke své bráně.

55:15
    Megna se dostal s pukem až do útočné třetiny Canucks, kde nakonec vystřelil a Armalis musel jeho střelu vyrazit mimo svou bránu.

54:56
    Střelec jediné branky domácích Goodrow to zkusil znova, avšak Garteig se nenechal prostřelit a puk má ve své moci.

54:28
    Carpenterovu střelu z pravého kruhu kryje bezchybným zákrokem Garteig.

53:24
    Sharks se zatím nemohou nadechnou k nějakému závěrečnému náporu, když je Vancouver drží dostatečně daleko od své brány.

52:29
    Pedan pálil taktéž od modré, jenomže tentokrát jeho střelu zastavil jeden z obránců Sharks.

51:27
    Subban dostal nabito na modrou čáru ještě jednou, jenže hostující obránce nezamířil přesně ani tentokrát.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 34. Goodrow (Labanc, Carpenter), 60. Wingels (Schlemko, Tierney), 62. Labanc (Nieto, Schlemko) – 3. Horvat (Virtanen), 49. Baertschi (Sautner, Subban)

San Jose Sharks: Grosenick (31. Armalis) – Dillon, Schlemko, Mueller, Ryan, Middleton, DeMelo, Roy – Tierney, Wingels, Goldobin – Labanc, Goodrow, Carpenter – O´Regan, Haley, McCarthy – Sorensen, Chartier, Nieto.
    Vancouver Canucks: Bachman (33. Garteig) – Tryamkin, Larsen, Pedan, Subban, Sautner, Billins, Nilsson – Baertschi, Horvat, Virtanen – Sheppard, Gaunce, Megna – Bancks, Hamilton, Rendulic – Ruutu, Chaput, Grenier.

Rozhodčí: Leggo, Brenk – Heyer, Gawryletz