Kladno – Pardubice 6:5 (kon.) | Bohemians – Sparta 8:7 (kon.) | Otrokovice – Bulldogs 4:2 (kon.)
Vítkovice – Ostrava 6:3 (kon.) | Tatran – Liberec 11:3 (kon.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
11:3 (2:0, 4:1, 5:2)
FBC Liberec
Středa 28.09.2016, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice • Livesport Superliga • 3. kolo

To je z mé strany vše. Jsem rád, že jste s námi sledovali dnešní utkání. Budu se těšit u dalších online přenosů. Přeji příjemný zbytek Dne české státnosti, na shledanou! (20:07:26)

STŘELY – TŘETÍ TŘETINA (CELKEM)

Tatran: 16 (38)
    Liberec: 7 (23)

Utkání tak skončilo podle předpokladů. Tatran potvrdil skvělý vstup do sezóny, když uhrál z dosavadních tří zápasů plný počet devíti bodů.

59:42
    Jan Kolísko mohl zkompletovat hattrick, míček však neměl potřebný směr.

57:27
    Tatran právě vstřelil branku!
    JAN KOLÍSKO takřka okamžitě napravil předchozí neproměněnou šanci, když se objevil na ose hřiště a potvrdil evidentní střešovickou dominanci. Asistence: Filip Ullmann.

55:43
    Do nadějné pozice se propracoval Radek Valeš. Jeho střelu výborně kryje gólman.

53:47
    Liberec právě vstřelil branku!
    Křížný pas Tomáše Marka doputoval na hůl LUKÁŠE VESELÉHO, který vyslal milimetrovou dělovku za Rebrova záda. Jenže na zvrat už je patrně pozdě. Asistence: Tomáš Marek.

53:15
    Vyloučení v týmu Tatran Omlux Střešovice (Petr Heřmanský – 2 minuty, Bránění ve hře).

52:38
    Druhý gól během necelých pěti minut pro MARKA BENEŠE! Rychlý pohyb pražského střelce vyšel excelentně a je z toho desítka v liberecké síti. Bez asistence.

49:33
    Florbalisté Střešovic ani přes rozhodnutý stav nepolevují a předvádí bezchybný ofenzivní výkon. Pohotovou střelou mimo dosah gólmana Svobody se prezentoval MAREK BENEŠ. Asistence: Tomáš Svačinka.

49:08
    Nyní se pokoušel o střelu Wojnar. Brankář Liberce byl připraven.

47:20
    Před libereckou brankou se uvolnilo místo pro Svobodu, ten ale druhý zářez nepřidal.

45:08
    Tatran nepřipouští ani nejmenší drama. Osmou trefu domácích má na svědomí JAN SVOBODA, který obešel několik soupeřů a nechytatelně vystřelil bekhendem. Asistence: Jan Kolísko.

42:04
    Hostující družstvo koriguje průběžný výsledek. Mezi úspěšné střelce se zařadil MATĚJ KLUCHO. Uvidíme, zda tato situace Liberec povzbudí do dalších minut. Asistence: Radek Valeš.

41:02
    Premiérovou trefu mezi dospělými si připisuje také šestnáctiletý JAN WOJNAR. Střešovice tak vedou o šest gólů. Asistence: Marek Beneš.

40:01

Dnešní utkání sleduje 380 diváků.

Tadeáš Mima

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 16. Komárek (Heřmanský), 20. Meliš (Ullmann), 26. Komárek (Heřmanský), 29. Ja. Kolísko (Deutsch), 31. Jak. Kolísko (Vítovec), 34. Jak. Kolísko, 42. Wojnar (Marek Beneš), 46. Svoboda (Ja. Kolísko), 50. Marek Beneš (Svačinka), 53. Marek Beneš, 58. Ja. Kolísko (Ullmann) – 24. Valeš (Marek), 43. Klucho (Valeš), 54. Veselý (Marek)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Mich. Rebro (Kafka) – Heřmanský, Deutsch, Fořt, Svačinka, Hudera, Vítovec, Řehoř, Ja. Kolísko – Komárek, Jak. Kolísko, Slavík – Marek Beneš, Meliš, Svoboda – Ullmann, Brautferger, Wojnar – Váňa.
    FBC Liberec: Svoboda (Stránský) – Klucho, Bitman, Blecha, Veselý, Strobach – Baudish, Hiadlovský, Böhm – Procházka, Valeš, Salát – Hůza, Marek, Šoltys – Böhm, Kořínek, Kroupa – Štěpán.

Rozhodčí: Jiří Filipčík, Ondřej Filipčík