Vsetín – Třinec 4:10 (kon.) | Jihlava – Mountfield HK 2:1 (po pr.) | Chomutov – Kladno 3:2 (kon.)
HC Litvínov – Ústí n/L 7:5 (kon.) | Havířov – Vítkovice 1:2 (po pr.) | Kometa Brno – Pardubice 3:2 (kon.)
Žďár n/S – Mladá Boleslav 5:4 (po pr.) | PZ Kladno – HC Plzeň 2:5 (kon.) | Letňany – K. Vary 7:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Warriors Brno 3:1 (kon.) | Sparta – Kobra 15:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 6:5 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:4 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (1:1, 2:1, 1:2 - 1:0)
BK Mladá Boleslav
Středa 28.09.2016, 15:00 • Bouchalky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 7. kolo

Po divokých změnách stavu se povedlo nakonec zvítězit domácím hráčům, když se v prodloužení prosadil Pytlík a dal tak svůj druhý gól v dnešním utkání a tím pádem vystřelil i druhý bod to tabulky pro Žďár. (17:32:06)

64:58
    Žďár právě vstřelil branku!

Je rozhodnuto. Pouhé dvě sekundy před koncem prodloužení se kotouč odrazil na hokejku JAROMÍRA PYTLÍKA, který pěknou střelou překonal hostujícího brankáře a vystřelil tak druhý bod z dnešního utkání to tabulky pro žďárské Plameny. Asistence: Žán Primožič

64:15
    Mladá Boleslav si beze oddechový čas.

64:14
    Zakázané uvolnění hostů. Bude se vhazovat před Rylichem.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá jedna minuta.

63:32
    Další obrovská šance domácích. Sám na brankáře uháněl Pytlík, ale svojí kličkou kotouč do branky nedostal.

62:26
    Plameny pokračují v závaru před hostující bránou, ale ke gólu to nevede.

61:40
    Další slibná šance Plamenů, ale Rylich byl opět pozorný.

61:12
    Do samostatného úniku se dostal jeden z domácích, ale brankáře překonat nedokázal.

60:38
    Puku se ujímají domácí a hned ženou na Rylichovu branku.

60:01

Po třetí třetině je stav vyrovnaní 4:4. za malou chvíli se bude tedy prodlužovat.

60:00

58:51
    Střela Hese letěla mimo domácí branku.

57:45
    Velkou šanci skórovat měl jeden z domácích hráčů, jenže svojí střelou pouze vyprášil výstroj Rylichovi.

57:28
    V závěru utkání jsou jednoznačně aktivnější domácí hráči, ale žádná kombinace ke gólu z jejich strany po vyrovnání nevede.

57:09
    Do konce 3tř. zbývají necelé tři minuty.

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 20. Puczek (Pytlík), 23. Hromádka (Jindra, Matějka), 27. Pytlík, 56. Puczek (Pytlík), 65. Pytlík (Primožič) – 10. Moucha (Dobša, Rudolph), 32. Hes (Zajíček, Sýkora), 46. Schulz (Dobša, Mrkus), 54. Zajíček (Dlask, Simon)

SKLH Žďár nad Sázavou: Růžička (Nedvěd) – Černohorský, Pachl, Klodner, Poizl, Pytlíková, Čermák, Tomín – Matějka, Jindra, Vlk, Štola, Tomek, Pytlík, Malenovský, Trejbal, Boštík, Puczek, Primožič, Hromádka
    BK Mladá Boleslav: Rylich (Krinwald) – Novotný, Sýkora, Suk, Holoubek, Dobrkovský, Rudolph, Hes – Zajíček, Schulz, Kubart, Mrkus, Dobša, Dlask, Moucha, Chwastek, Závora, Simon

Rozhodčí: Michal – Hodek, Gančarčík