Ludogorec – PSG 1:3 (kon.) | Arsenal – Basilej 2:0 (kon.) | Besiktas – Dynamo Kyjev 1:1 (kon.)
Neapol – Benfica 4:2 (kon.) | Mönchengladbach – Barcelona 1:2 (kon.) | Celtic – Manchester City 3:3 (kon.)
Rostov – Eindhoven 2:2 (kon.) | Atlético – Bayern 1:0 (kon.)
PFK Ludogorec Razgrad
1:3 (1:1)
Paris Saint-Germain
Středa 28.09.2016, 20:45 • Natsionalen Stadion Vasil Levski, Sofie (Bulharsko) • Liga mistrů • Skupina A

To je pro dnešek vše, evropské poháry pokračují již zítra, kdy bude kolotoč Evropské ligy pokračovat i pro tři české kluby. Buďte u toho s námi! (22:42:43)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 3:8. Rohy: 0:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 9:14.

Zápas je u konce, PSG nakonec potvrdilo roli favorita z Bulharska veze důležité tři body, díky kterým spolu s Arsenalem odskakují svým soupeřům.
    Edinson Cavani potvrdil skvělou formu a vystřelil PSG 3 body.

90+3

90+3
    Aréola (PSG) – 3 zákroky

90+3
    Stojanov (Ludogorec) – 4 zákroky.

90+3
    V samotném závěru ještě mohl upravit výsledek střídající Lukoki, který svůj individuální postup ukončil střelou zpoza pokutového území přímo do náruče brankáře Aréoly.

90+2
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Edinson Cavani, přichází Jean-Kévin Augustin.

90+1
    V první minutě nastavení měl obrovskou šanci na čtvrtý gól Aurier, jehož střelu z velkého vápna ale brankář Stojanov vyškrábl mimo tři tyče!

90
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec řádné hrací doby tři minuty.

89
    S druhou výměnu přispěchal chvíli před koncem i domácí trenér, Wandersona nahrazuje na poslední minuty Keșerü.

88
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain: ze hřiště odchází Ángel Di María, přichází Nanitamo Ikoné.

88
    Individuální průnik Djakova skončil mimo hrací plochu.

87
    Ostrý centr z levé strany z nohy Marcelinha sice mířil na malé vápno, tam ale jistě zasáhli připravený Marquinhos.

86
    Matuidi znovu na pravé straně míč na hrací ploše neuhájil, brankář Stojanov bude vykopávat.

85
    Hosté si pět minut před vypršením řádné hrací doby hrají s balonem na útočné polovině a nikam nespěchají. Troufnu si říci, že o vítězi dnešního střetnutí je rozhodnuto.

84
    Na druhé straně je pro změnu máván a pískán ofsajd Edinsona Cavaniho.

83
    Jonathan Cafú byl poslán k zemi na hranici pokutového území, sudí Královec ale faul neodpískal. Domácí útočník kroutí hlavou a zlobí se nad výrokem českého rozhodčího.