ELITE PRAHA – Královské Vinohrady 5:4 (po pr.) | Bohemians - NE – Liberec 5:1 (kon.) | Chodov – Ostrava 9:5 (kon.)
Olomouc – Panthers 5:3 (kon.) | Jičín – Židenice 4:2 (kon.)

Židenice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTINA BABÁČKOVÁ. Asistence: Žaneta Veletová.

45:57
    Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARKÉTA KOSOVÁ. Asistence: Andrea Satýnková.

45:02
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Veronika Rozenbergová – 2 minuty, Hrubost).

43:19
    Autorem branky je ANNA GRUFÍKOVÁ. Asistence: Monika Dundelová.

40:01

40:00

39:43
    Vyloučení v týmu FBK Jičín (Lucie Růžičková – 5 minut, Hrubost).

33:40
    Hostující tým si vzal time-out a vypadá to, že prospěl. Za domácí brankářkou Samkovou totiž zazněla tyč!

32:06
    Autorem branky je BARBORA KOŘÍNKOVÁ. Asistence: Karolína Exnarová.

29:20
    Diváci se musí v Jičíně bavit. Nejenže jejich oblíbené mužstvo vede, ale hraje se také nahoru – dolů.

25:59
    Jičínské hráčky přežily dvě oslabení a poté udeřily. Domonkosové se prosadit nepodařilo, z následné dorážky ale uspěla ANNA DRBOHLAVOVÁ a Jičín vede už o dva góly. Asistence: Nikola Domonkosová.

22:53
    I přes velký tlak brněnských florbalistek se domácí hráčky dokázaly ubránit.

20:53
    Vyloučení v týmu FBK Jičín (Gabriela Žůrková – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

20:01

20:00

19:50
    Přesilová hra hostujícího mužstva a stejně tak první třetina míří do svého konce.

18:00
    Vyloučení v týmu FBK Jičín (Gabriela Žůrková – 2 minuty, Ruka).

16:00
    Jičín právě vstřelil branku
    Aktivnější domácí mužstvo se ujímá vedení, po přihrávce od Chlumské se prosadila ŽANETA KŮŽELOVÁ. Asistence: Šárka Chlumská.
    Branky a nahrávky: 16. Kůželová (Chlumská), 26. Drbohlavová (Domonkosová), 33. Kořínková (Exnarová), 46. Kosová (Satýnková) – 44. A. Grufíková (Dundelová), 52. Babáčková (Veletová)

Finance Novák FBK Jičín: A. Kociánová (Samková) – Růžičková, Chlumská, Florianová, Müllerová, Kořínková, Mikolášková – Kloutvorová, Kůželová, Žůrková – Drbohlavová, Exnarová, Špíglová – Satýnková, Domonkosová, Kosová.
    K1 Florbal Židenice: Marková (Příleská) – Veletová, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Rozenbergová, Finková, Babáčková – A. Grufíková, Brošová, Sejáková – Dundelová, Indrová, Dernerová – Obrovská, Svobodová, Novotná.

Rozhodčí: Herman, Oriš