Michalovce – Spišská N. Ves 8:4 (kon.) | Skalica – Topoľčany 6:1 (kon.) | Pov. Bystrica – Trnava 2:4 (kon.)
HK Skalica
6:1 (3:1, 1:0, 2:0)
HC Topoľčany
sk Středa 28.09.2016, 17:00 • Hant Aréna, Skalica • 1. liga (SR) • 8. kolo

Skalica si v domácom prostredí poradila s Topoľčanmi vysoko 6:1. Záhoráci boli počas celého zápasu lepším tímom a svoju prevahu vyjadrili aj gólmi. O šesť gólov domácich sa postaralo šesť rôznych strelcov. (20:17:47)

58:04
    Skalica dala gól!

Gól strelil ALEKSANDER KOTZMAN. Asistencie: Patrik Janáč, Michal Romančík.

56:57
    Michal Kluka si odchádza sadnúť na trestnú lavicu za hru so zdvihnutou hokejkou.

49:57
    Frederik Šúry si sadne na trestnú lavicu na 2 minúty za podrazenie.

42:54
    Peter Kudlej dostal trest na 2 minúty za podrazenie.

41:16

Gól v oslabení strelil MICHAL ROMANČÍK. Asistencie: Tomáš Hluch.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

40:00
    Brodek za nešportové správanie si už dnes nezahrá.

40:00
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Brodek – 10 min. osobný trest).

40:00
    Brodek dostal od rozhodcov 2 minúty za seknutie.

37:10
    Príliš veľa hráčov na ľade

34:49
    Ľuboš Dobrý sa dopustil bránenia v hre a odchádza na trestnú lavicu na 2 minúty.

31:00

Gól strelil RONALD DVONČ. Asistencie: Michal Romančík, Tomáš Hluch.

29:58
    Kudlej za vrazenie na mantinel dostáva dve minúty a ide si oddýchnuť na trestnú lavicu.