RB Lipsko – Augsburg 2:1 (kon.)
RB Lipsko
2:1 (1:1)
FC Augsburg
Pátek 30.09.2016, 20:30 • Red Bull Arena (Leipzig) • Německá Bundesliga • 6. kolo

To je z tohoto utkání vše. Děkuji vám za pozornost a u dalšího online přenosu z Bundesligy na počtenou. (22:33:16)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 11:3. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 14:15.

Utkání mezi Lipskem a Augsburgem je u konce! Sledovali jsme opravdu zajímavý zápas bohatý na šance a pěkné fotbalové momenty. Do vedení šlo jako první Lipsko, když Sabitzerovu ránu do sítě dorazil Forsberg. Augsburgu se podařilo o tři minuty později vyrovnat, Či si navedl míč na levačku a parádní střelou do šibenice srovnal. Domácí však vrátili vedení na svou stranu, po další akci Sabitzera skóroval Poulsen. Více branek do konce nepadlo, a tak si Lipsko připsalo další tři body do tabulky. Domácí poskočili na třetí příčku, Augsburg zatím zůstává jedenáctý.

90+2

90+2
    Zdá se, že se v utkání už nic nestane, a tak bude platit první možnost.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny dvě minuty! Udrží Lipsko vedení nebo se Augsburgu podaří malý zázrak v podobě vyrovnání?

90
    Rázem mohl na druhé straně vyrovnat Augsburg! Centrovaný míč si našel Finnbogason, ale jeho málo razantní střelu bez vážných problémů pokryl Gulácsi.
    90. Yussuf Poulsen (RBL)

90
    Lipsko se z ničeho nic dostalo do dvou velkých šancí! Nejprve se po dlouhém nákopu objevil v jasné šanci z čistajasna Keita, ale Hitz byl opět pozorný. Po následném centru do vápna zakončoval Poulsen, ale jeho zakončení bylo sraženo na roh.

89
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Diego Demme, přichází Stefan Ilsanker.

87
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Timo Werner, přichází Oliver Burke.

86
    Augsburg dostal alespoň malou naději k vyrovnání nepříznivého skóre, rozehraje rohový kop.

84
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Gojko Kačar, přichází Halil Altintop.

84
    Na hřišti se nám právě zažlutilo. Unikajícího Poulsena podrazil Hinteregger, jenž zaslouženě vidí žlutou kartu.

82
    Do konce utkání zbývá přibližně deset minut. Podaří se Augsburgu alespoň vyrovnat nebo dotáhne Lipsko zápas do vítězného konce?

80
    Střídání v týmu RasenBallsport Lipsko: ze hřiště odchází Emil Forsberg, přichází Dominik Kaiser.