KV Oostende
2:2 (2:1)
Sint-Truiden VV
Pátek 30.09.2016, 20:30 • Versluys Arena (Oostende) • Belgická liga • 9. kolo

Fotbalisté KV Oostende nedokázali využít výhodu domácího prostředí a s hráči týmu Sint-Truiden VV pouze remizovali 2:2. Přitom to dlouhou dobu vypadalo, že favorizované Oostende zvítězí, vinou gólu inkasovaného ve čtvrté nastavené minutě se však bude muset spokojit pouze s bodem. (22:35:40)

90+4
    90+4. Pieter GERKENS - 2:2

90+4
    Sint-Truiden právě vstřelil branku!
    No vida, tak jsem to zakřikl. Hosté vsítili vyrovnávací gól za minutu dvanáct a jejich euforie je opravdu obrovská. Nečekaný zisk jednoho bodu Sint-Truidenu zařídil PIETER GERKENS, k němuž se po předchozím centru z přímého volného kopu odrazil míč a zblízka ho neváhal uklidit do sítě.

90+2
    Na brankáře domácího klubu byl odpískán další faul, tentokrát se tak stalo po centru ze standardní situace. Obrannou činnost zvládá Oostende na výbornou.

90
    Ostrý centr zprava vyprodukoval také Bagayoko. Proto se posunul ke své brankové konstrukci a při snaze o vyboxování balonu byl nepřiměřeně atakován.

88
    Do vápna Oostende teď přilétly dva prudké přízemní centry, oba dokázala zabezpečená domácí obrana zlikvidovat.

87
    Sint-Truidenští si na útočné polovině mezi sebou vyměňují míč a snaží se ještě něco vymyslet.

85
    Třetí a zároveň poslední střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Musona, přichází Fernando Canesin.

84
    S přibývajícíma minutama začínají být hosté poněkud nervózní, mnoho času na vstřelení vyrovnávací branky jim opravdu nezbývá.

82
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Ruben Fernandes, přichází Bagayoko.

81
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Bezus, přichází Gerkens.

81
    Střídání v týmu KV Oostende: ze hřiště odchází Berrier, přichází Vandendriessche.

80
    Brankářská jednička hostujícího týmu se v posledních minutách pořádně rozchytala. Rychlá protiakce domácích byla zakončena další střelou. Tentokrát se jednalo o Berrierovo zakončení zpoza šestnáctky, kterému Dutoit opět vystavil stopku.

79
    Obrovská šance domácího výběru na navýšení náskoku ztroskotala na brilantním zákroku Ditoita. Po rohovém kopu došlo uvnitř šestnáctky k nebezpečné střele hlavou, ale gólman Sint-Truidenu se proti této ráně zaskvěl.

77
    Útočné tažení hostů zastavil zdviženým praporkem asistent rozhodčího, jenž odmával ofsajd.