Rio Ave – Estoril 1:2 (kon.) | Chaves – Belenenses 3:1 (kon.) | Guimarães – Sporting 3:3 (kon.)
Nacional – Porto 0:4 (kon.)
Vitória SC Guimarães
3:3 (0:2)
Sporting Lisabon
Sobota 01.10.2016, 19:15 • Estádio Dom Afonso Henriques, Guimarães (kapacita: 30.165 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 7. kolo

Nejlepší hráči:

VITÓRIA GUIMARAES

Joao PEDRO – známka 7,4.

SPORTING LISABON

Lazar MARKOVIČ – známka 7,7. (21:21:37)

To byl zápas, zejména druhá část nabídla strhující podívanou. Sporting měl hru pod kontrolou v 71. minutě vedl již 3:0, domácí hráči to nezabalili, kanonýr Marega během minuty z penalty a díky své druhé brance rychle snížil na rozdíl jedné branky. A o vyrovnání se postaral po dobře rozehraném přímém kopu Soares. Utkání tak končí remízou 3:3. Přeji hezký pohodový zbytek večera.
    Fanoušci Vitórie Guimarães oslavují senzační comeback, zatímco kapitán hostujícího Sportingu Lisabon by nejraději něco rozbil.

Guimarães právě vstřelilo branku!
    Přímý kop z 32 metrů z boku pokutového území byl šikovně zahrán Bellolim a FRANCISCO SOARES vyrovnává na 3:3! A dostává domácí fanoušky do extáze!