Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
Carolina Hurricanes
1:2 (0:1, 0:0, 1:0 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Sobota 01.10.2016, 01:30 • PNC Arena, Raleigh • Příprava NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeji příjemné ráno. (04:15:14)

Andrej Nestrašil (CAR): 0+0, čas na ledě 8:39

Sledovali jsme nepříliš pohledné utkání, o to více může fanoušky českého hokeje těšit fakt, že měl na obou brankách Tampy podíl Čech Ondřej Palát, který nejprve naservíroval puk Tylerovi Johnsonovi, následně pak v prodloužení rozhodl o výhře svého týmu.

61:38
    Tampa právě vstřelila branku!
    Zápas končí a postaral se o to český borec! ONDŘEJ PALÁT si krásně vybruslil v útočném pásmu a přesnou střelou bekhendem nedal gólmanovi domácích šanci. Bez asistence.

60:50
    Teravainen to zkoušel chytře, když nenápadně vyslal schovanou střelu na Vasilevského, který měl obrovské problémy zareagovat!

60:01

Konec třetí třetiny. V ní byli lepší domácí a po zásluze vyrovnali, byť se jim to povedlo až na poslední chvíli. Za chvíli začne prodloužení. Kdo získá výhru na svoji stranu?

60:00

58:55
    Carolina právě vstřelila branku!
    Carolina se dočkala! Po obrovském tlaku v útočném pásmu se zmocnil puku JEFF SKINNER a poslal ho za brankovou čáru. Asistence: Phillip DI Giuseppe, Victor Rask.

58:10
    Velký zmatek před Vasilevskiym. Nejprve střílel Skinner, potom Faulk. Jeho ránu dorážel ještě Nestrašil.

57:50
    Carolina to zkouší bez brankáře!

57:40
    Staal vyhrál vhazování a Canes tlačí svého soupeře v útočném pásmu.

57:25
    Carolina bude hrát do konce zápasu v přesilovce. Podaří se jí skórovat?

57:12
    Vyloučení v týmu Tampa Bay Lightning (Point – 2 min. + 2 min., vysoká hůl).

56:55
    Icing domácích.

55:28
    Tyler Johnson pálil příklepem, Leighton opět puk našel ve své výstroji.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 59. Skinner (Di Giuseppe, Rask) – 6. Johnson (Palát, Nesterov), 62. Palát

Carolina Hurricanes: Läck (41. Leighton) – Hainsey, Faulk, Fleury, Pesce, Carryck, Tennyson – McGinn, Staal, Di Giuseppe – Aho, Lindholm, Teravainen – Skinner, Rask, Stempniak – Torres, Wallmark, Nestrašil.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskiy (Gudlevskis) – Nesterov, Witkowski, Blujus, Taormina, Mašín, Dotchin – Palát, Johnson, Killorn – Bournival, Point, Vermin – Brown, Richard, Dumont – Ikonen, Darcy, Hart.

Rozhodčí: StLaurent, L'Ecuyer – Sericolo, Daisy