Buffalo – Toronto 1:8 (kon.) | Pittsburgh – Chicago 1:0 (kon.) | Carolina – Tampa 1:2 (po pr.)
Detroit – Boston 1:2 (po pr.) | St. Louis – Dallas 4:1 (kon.) | Winnipeg – Edmonton 5:1 (kon.)
Calgary – Vancouver 2:1 (kon.) | Colorado – Los Angeles 3:1 (kon.) | San Jose – Arizona 3:2 (po pr.)
Ottawa – Montreal 2:3 (po pr.)
St. Louis Blues
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
Dallas Stars
Sobota 01.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • Příprava NHL

To je pro dnešek vše. Budu se těšit u dalších utkání NHL napočtenou. (04:47:16)

1. Petteri Lindbohm (STL) 1+1
    2. Ty Rattie (STL) 0+1
    3. Colton Parayko (STL) 1+0

Československá stopa v utkání:
    Dmitrij Jaškin (STL) 1+0, 5 střel, čas na ledě 16:23
    Jiří Hudler (DAL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:30

I ve třetí třetině dokázali domácí přidat alespoň jednu branku a celkově tak vítězí zaslouženě 4:1.

59:16
    Kotouč končí mezi diváky.

58:19
    Hostům dnes nic nevychází, ani Sharpova střela neskončila za zády Copleyho.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny a troufnu si tvrdit, že i celého utkání.

57:51
    Vyloučení v týmu St. Louis Blues (Bortuzzo – 2 min., nedovolené bránění).

57:34
    Postavení mimo hru.

57:30

56:35
    Až po minutě přesilovky se dostali hráči St. Louis k zakončení. Lehtonen byl připraven.

55:30
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Ritchie – 2 min., hákování).

55:18
    Další projektil vyslaný hráči Dallasu končí mimo tři tyče.

55:00
    Posledních pět minut do konce základní hrací doby. Zdá se být rozhodnuto.

54:59
    Ritchieho teč stav utkání nezměnila.

53:49
    Hra přerušena pro offside.
    52:22 LINDBOHM - 4:1

Tomáš Flégl

Branky a nahrávky: 19. Parayko (Butler, Berglund), 30. Schmaltz (Lehtera, Lindbohm), 31. Jaškin (Rattie), 53. Lindbohm – 9. Spezza (Eaves, Hudler)

St. Louis Blues: Allen (Copley) – Gunnarsson, Parayko – Lindbohm, Bortuzzo – Butler, Schmaltz – Perron, Berglund, Rattie – Agostino, Jaškin, Paajarvi – Lehtera, Stastny, Upshall – Blais, Barbashev, Galiardi.
    Dallas Stars: Lehtonen (Lagace) – Hamhuis, Klingberg – Oleksiak, Johns – Backman, Honka – Hudler, Spezza, Sharp – DeFazio, Dowling, Eaves – Elie, Cracknell, Ritchie – McKenzie, Smith, Ranford.

Rozhodčí: Jean Hebert, Peter MacDougall – Brandon Gawryletz, John Grandt