Most – Litoměřice 2:4 (kon.) | Motor ČB – Benátky n/J 3:1 (kon.) | Kadaň – Třebíč 3:4 (kon.)
Frýdek-M. – Jihlava 0:4 (kon.) | Ústí n/L – Slavia 1:2 (po pr.) | Přerov – Kladno 4:0 (kon.)
Prostějov – Havířov 7:3 (kon.)
Banes Motor České Budějovice
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 03.10.2016, 17:30 • Budvar aréna • Chance liga • 11. kolo

To je ode mne vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:52:48)

59:14
    České Budějovice právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Střela Žiga Pavlina se odrazila k LUKÁŠI KVĚTOŇOVI, který pohodlně uklidil kotouč za Tarkkiho záda. Asistence: Žiga Pavlin, Rok Pajič.

58:23
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Husa – 2 min., podražení).

57:03
    Zákrok Bláhy, Benátky se nadechují k závěrečnému tlaku.

57:00
    Souboj o puk nenašel vítěze, buly ve středním pásmu. Čeká nás ještě dramatické vyvrcholení dnešního večera.

56:13
    Zmatky před brankou Motoru! Lukáš Volf střílel do hradby těl před brankou.

55:08
    Rok Pajič ve snaze rozehrát vysokým dloubáčkem vyhodil puk na střídačky.

53:17
    Poslední minuty jsou z obou stran plné nepřesností, Motor drží jednobrankové vedení.

53:02
    Nouzův bekhendový oblouček byl až moc dlouhý. Icing.

52:53
    Přihrávka přes celé pásmo skončila až u Bláhy, který kotouč přikryl.

52:21
    Úmyslný ofsajd svěřenců Jiřího Čelanského. Poslední komerční přestávka zápasu.

51:03
    Starosta se vrací na led, Benátky přečkaly i čtvrté oslabení.

50:58
    Benátky se podruhé za sebou osvobozují.

49:40
    Hezká akce Chovana branku nepřinesla, šikovná akce slovenského útočníka skončila střelou do Tarkkiho.

49:03
    Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Martin Starosta – 2 min., nedovolené bránění).

48:13
    Zakázané uvolnění Benátek, hra se stěhuje před hostujícího brankáře.

47:53
    Fantastický zákrok Tarkkiho! Střela Květoně se odrazila k Michalu Chovanovi, který si popovezl puk a vystřelil pouze do roztaženého benáteckého brankáře.

47:15
    Nedorozumění v obraně Motoru přinesly Benátkám náznaky šancí, Bláha nakonec zasahovat nemusel.

Filip Kortus

Branky a nahrávky: 10. Heřman (Žálčík), 35. Rob (Nouza), 60. L. Květoň (Pavlin, Pajič) – 27. J. Havel (Hrníčko)

Banes Motor České Budějovice: Bláha (Gába) – Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Mucha, Mazanec – Nouza, Rob, Čermák – Chovan, Pajič (C), L. Květoň – Žálčík, Esposito, Heřman – Šulek, Škoda, Babka.
    HC Benátky nad Jizerou: Tarkki (Kváča) – Husa, Kočí, Mikliš, Tržický, Kolmann, Starosta, Havlín – J. Havel, Plodek, Hrníčko – Víšek, Prokeš, A. Dlouhý – Bittner, Volf, Ďurač – Janele, Bělohorský, Hrabík.

Rozhodčí: Jílek – Šmika, Štětina