Litovel – Karviná 30:35 (kon.) | Nové Veselí – Královo Pole 20:21 (kon.) | Kopřivnice – Jičín 19:23 (kon.)
Zubří – Frýdek-M. 31:24 (kon.)
Tatran Litovel
30:35 (12:19)
HCB Karviná
Sobota 08.10.2016, 17:00 • Sportovní hala ZŠ Vítězná • Chance Extraliga mužů • 6. kolo

Nezbývá než vám, příznivcům házené, poděkovat za pozornost! Popřát vám hezky strávený zbytek soboty a celého víkendu! Mějte se krásně! (18:37:18)

Zápas házenkářské extraligy mezi Litovlí a Karvinou končí. Navrch v něm měl hostující celek, který zaslouženě vyhrál o pět branek – 35:30. Utkání měl víceméně pod kontrolou. Možná na chvíli vypadl z tempa na začátku druhé půle, kdy ale hostující trenér reagoval dobře zvoleným oddychovým časem. Karviná je po neúplném šestém kole nejvyšší soutěže házenkářů u nás na šesté pozici v tabulce extraligy. Litovel zůstává předposlední!

Tatran Litovel – HCB Karviná 30:35 (12:19)
    Nejvíce branek: Zbránek 8/2, Šmíd 7, Bechný 4 – Frančík 8, Monczka 7/2, Užek 4. Rozhodčí: Pavel Blanar, Michael Haramul. Vyloučení: 4:6.

Konec zápasu. (30:35)

60
    Pozorná obrana hostů, které pomohl zákrok nohou brankáře Karviné! (30:35)
    59
    A začínají pohlednou spoluprácí Tomáše Bechného se spoluhráčem. Moc hezky se na to dívalo! (30:35)

59
    Jenže domácí posléze v útoku nic nevymysleli. Začínají poslední dvě minuty utkání! (29:35)
    58
    Výborné uvolnění a vytvoření prostoru pro střelce Tomáše Bechného. (29:35)

57
    Tatran to sehrál moc pěkně, ale házenkářský pán Bůh si potykal s Karvinou, které po uvolnění pravého křídla pomohlo břevno! (28:35)
    57
    Na začátku přesilové hry domácího celku se zapsal mezi střelce dnes poněkolikáté Jan Šmíd! (28:35)

56
    Jiří Užek pozná, jaké to je si posedět v Litovli dvě minuty na trestné lavici. (27:35)

56
    V krátkém sledu jsme viděli dvě branky na obou stranách. HCB ale kontroluje hru. (27:35)
    55
    Jiří Mičola je autorem branky ze země! Tatran dává svoji šestadvacátou branku! (26:34)

55
    Brankář Karviné vychytal Zbránka, který na něj šel sám. Hráč Tatranu prováhal vhodný moment pro střelu. Posléze si bere hostující kouč oddychový čas. (25:34)
    55
    Michal Havlíček se prosazuje v tomto utkání. Tatran ztrácí devět branek na soupeře z Karviné! (25:34)
    54
    Zbránek utekl všem, hosté ho nechali proniknout hodně snadno! (24:34)

53
    Vyloučení v týmu HCB Karviná (Tomáš Mlotek). (23:34)
    53
    Ale Janu Zbránkovi dnes ty sedmičky opravdu jdou na jedničku. O tom žádná. (23:34)
    53
    Tomáš Mlotek se prosazuje samostatným únikem.Tatran se trápí. Tenhle zápas Karviná určitě vyhraje! (22:34)