Bohemians - NE – Olomouc 8:3 (kon.) | Chodov – ELITE PRAHA 15:1 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 9:10 (kon.)
Židenice – Ne 2:12 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
15:1 (5:0, 5:1, 5:0)
ELITE PRAHA
Neděle 09.10.2016, 15:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen • 5. kolo

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu. (17:06:17)

Je konec, za který jsou hostující florbalistky určitě hodně rády. Na chodovské půdě totiž inkasovaly hned patnáct branek a odnesly si tak velký debakl.

58:35
    Bekhendové zakončení Vrátné k Zelené neprošlo, gólmance Elite pomohla jedna z obětavých obránkyň.

57:30
    Předchozí asistentka Plášková teď mohla sama skórovat, ve výborné pozici ale nedostala míček za brankovou čáru.

55:35
    Chodov právě vstřelil branku!
    To ale v domácím podání není všechno. Magdaléna Plášková nabila na střelu TEREZE URBÁNKOVÁ, která rovněž muže připsat do statistik gólový zářez. Asistence: Magdaléna Plášková.

54:48
    KAROLÍNA SUCHÁ skóruhe podruhé v rozmezí necelých tří minut na navyšuje chodovské vedení na propastných 14:1. Asistence: Jana Vávrová.

52:07
    Tempo hry výrazně opadlo, domácí přesto dokázali potřinácté skórovat, když po pasu od Martiny Řepková přelstila Zelenou KAROLÍNA SUCHÁ. Asistence: Martina Řepková.

50:00
    Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

48:55
    Řepková posunula balónek k Vávrové, která z osy hřiště neprostřelila blokující obránkyni Elite.

47:50
    Hráčky Chodova mají stále převahu, jejich útočná snaha už ale není tak urputná jako ze začátku zápasu.

45:45

45:28
    Domácí skórují v oslabení a vedou už o jedenáct branek. Z menšího náporu Elite vymanila Chodov PETRA BERÁNKOVÁ, která utekla všem soupeřkám a střelou k tyči pokořila Zelenou. Asistence. Tereza Pitterlingová.

43:45
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Jolana Vrbová – 2 minuty, Sekání).

41:01
    Autorem branky je JANA VÁVROVÁ. Asistence: Martina Řepková.

40:01

Chodov ve druhé třetině výrazně navýšil svůj náskok a před poslední dvacetiminutovkou vede už 10:1. Jediná kaňka na téměř bezchybném výkonu domácího týmu přišla v sedmatřicáté minutě, kdy Provázková přišla o své čisté konto.

Michal Břuchanský

Hledáme zpravodaje pro tým ELITE PRAHA. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. T. Pilíková, 5. Lacková (Jiráková), 5. Vrátná (Vrbová), 15. Plášková (Urbánková), 16. J. Vávrová (Řepková), 21. Vrátná (J. Vávrová), 27. Klímová (Plášková), 29. Syslová (Plášková), 37. Lacková (Vrátná), 39. Lacková (Beránková), 42. J. Vávrová (Řepková), 46. Beránková (Pitterlingová), 53. Suchá (Řepková), 55. Suchá (J. Vávrová), 56. Urbánková (Plášková) – 37. Simajchlová (Miklíková)

FAT PIPE Florbal Chodov: Provázková (Ranochová) – Jiráková, Pitterlingová, Tožičková, Žižková, Vrbová – Lacková, Klímová, Vrátná – Urbánková, Plášková, Řepková – T. Pilíková, J. Vávrová, Jůzová – Beránková, Syslová, Suchá.
    ELITE PRAHA: Gécová (Zelená) – Hubáčková, Vranová, Divišová, N. Mrázková, Hnátová, Simajchlová, Císařová – Reischlová, Ryman, Veharová – A. Šmídová, Nosková, Miklíková – Fellerová, Neubergerová, Denková – Pechánková.

Rozhodčí: Kytler, Sommer