Helas Brno – Třinec 6:2 (kon.) | Slavia – Litoměřice 3:2 (kon.) | Vysoké Mýto – Zruč n/S 2:1 (kon.)
Hodonín – Sparta 4:0 (kon.) | Česká Lípa – Interobal Plzeň 6:4 (kon.)
FC Tango Hodonín
4:0 (0:0)
Sparta Praha
Pátek 14.10.2016, 20:30 • TEZA Hodonín - Lipová alej 4110/23 • 1. Futsal liga • 5. kolo

Omlouvám se, ale nevšiml jsem si toho při utkání: Dodatečně doplňuji, že žlutou kartu obdržel Dimo Chadzidis (FC Tango Hodonín) (10:32:09)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji pěkný víkend a u dalšího online přenosu z Hodonína Napočtenou.

Pozápasové ohlasy trenérů:

Marian Berky (trenér FC Tango Hodonín):
    „Jsem spokojený. Kluci odehráli zápas velmi bojovně, což se ukázalo jako důležité. Když jsme dali do hry bojovnost, dokázali jsme vítězit v soubojích. Díky tomu jsme dnes vyhráli. Musím pochválit fanoušky. Atmosféra v hale byla vynikající. Jsem rád, že dorazili také fanoušci Sparty, hala měla zkrátka všechno. Fanoušci byli naším šestým hráčem. Soupeř sice držel více balon, ale hrál jen ve středním pásmu. Dobře jsme se na Spartu připravili a nepustili jsme ji do tolika šancí. Celý zápas jsme měli pod kontrolou. První poločas byl spíše taktický, čekalo se na to, kdo vstřelí první gól. Pak se hra musela otevřít. Nám se to povedlo a automaticky jsme byli na koni.“

David Frič (trenér AC Sparta Praha):
    „Gratuluji Tangu k vítězství, my jsme v utkání nepředvedli absolutně nic! Někteří hráči by se měli zamyslet, proč začali futsal hrát!“

Hodonínské Tango nakonec vyhrálo, ale nebylo to vůbec jednoduché.
    Po prvním poločase to bylo 0:0 a rozhodl druhý poločas, díky dvěma slepeným gólům na začátku a dalším dvěma do prázdné branky.
    Hrdinou utkání je domácí Veselovský, který nasázel 3 branky.

Dnešní utkání sledovalo 670 diváků a atmosféra byla více než bouřlivá(ušní bubínky dostaly velice zabrat)

38:41
    Žlutou kartu dostává Vodecký (AC Sparta Praha).

Autorem branky je VESELOVSKÝ.

Hodonínský VESELOVSKÝ završuje svůj hattrick, když se dnes již podruhé trefuje do prázdné branky Sparty. Už je asi rozhodnuto.