13:1 (5:0, 3:1, 5:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
Neděle 16.10.2016, 18:00 • SH Jižní Město • ČEZ Extraliga žen • 6. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, přeji Vám pěkný zbytek dne. (19:45:35)

Je dobojováno. Herbadent na domácí půdě ovládl utkání s Královskými Vinohrady a připisuje si vítězství i z pátého zápasu v sezóně. Sokol naopak zůstává s jediným bodem na chvostu tabulky.

59:30
    Surá nevtěsnala míček mezi tři tyče. V tomto utkání se už nic nestane.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:26
    S dalším nášupem přišla Lucie Pilíková, ta měla hned dvě slušné šance, ale ty zlikvidovala Kutnarová.

57:39
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Hráčky Herbadentu nemají dost a přidávají další gól. Košturiaková se tentokrát převtělila do role nahravačky a stála na zrodu gólové střely, kterou se prezentovala MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Lucia Košturiaková.

56:36
    Domácí využívají přesilovou hru! Opět u toho byla dlouholetá opora české reprezentace Denisa Billá, která vyslala balónek na hůl LUCIE KOŠTURIAKOVÉ a ta rovněž zkompletovala svůj hattrick. Asistence Denisa Billá.

55:04
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Eliška Čermáková – 2 minuty, Hrubost).

53:10
    Další zákrok pro Annu Kutnarovou, kterou tentokrát nechala vyniknout Procházková.

51:27
    Špatně seřízená mířidla měla i Martina Čapková, jejíž zakončení prolétlo nad horní tyči branky Královských Vinohrad.

50:32
    Aneta Tvrzíková si dala puk na bekhend, její střela se ale zastavila až o mantinel za brankou.

49:54
    Denisa Billá zažívá velmi povedený zápas, ke třem gólům přidala i třetí asistenci, když připravila gólovou pozici pro LUCII PILÍKOVOU a ta upravila stav na 11:1. Asistence: Denisa Billá.

47:45
    Domácí si s chutí vyměňují míček a snaží se přidat jedenáctý zásah. Kutnarová se však v posledních minutách rozchytala.

43:55
    Kulatou desítku završila DENISA BILLÁ, která se navíc raduje ze svého hattricku! Asistence: Dominika Steinbachová.

41:34
    Potupná desítka už klepe na dveře. Devátý gól Jižního Města zaznamenala DOMINIKA STEINACHOVÁ, která si před šikovně zpracovala vysoký balónek a zblízka jej uklidila do branky. Asistence: Denisa Billá.

40:30
    Kubišová stejně jako v závěru druhé třetiny zamířila vysoko nad horní tyč hostující branky.

40:01

Herbadent v prostřední dvacetiminutovce navýšil své vedení o další tři branky a ve druhé přestávce jeho hráčky může mrzet pouze situace ze sedmatřicáté minuty, ve které na 1:8 snížila Jarešová. Ta ve druhé periodě přitom čelila jen třem střelám mezi tři tyče.

Michal Břuchanský

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 4. Košturiáková (Čapková), 5. Polívková (Sádková), 14. Billá (L. Pilíková), 15. Košturiáková (Čapková), 18. Steinbachová (Billá), 27. Surá (Košturiáková), 27. Billá (L. Pilíková), 35. L. Pilíková (Machková), 42. Steinbachová (Billá), 44. Billá (Steinbachová), 50. L. Pilíková (Billá), 57. Košturiáková (Billá), 58. Čapková (Košturiáková) – 37. Lingová (Jarešová)

Ne: Červová – Billá, Skořepová, Šulanová, Bobotová, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Sádková, Procházková – Steinbachová, Surá, Kubišová – Košturiáková, Čapková, Zabavská – Polívková.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Lingová, Vejvodová – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartošová, Zelníčková – Šádková, Jarešová, Vavřinová.

Rozhodčí: Beranová, Šedová