Vítkovice – Sparta 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 4:2 (kon.) | Plzeň – Liberec 0:5 (kon.)
Litvínov – Olomouc 3:2 (1:0 po s.n.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:1 (kon.) | Pardubice – Třinec 0:4 (kon.)
K. Vary – Chomutov 4:3 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
0:4 (0:1, 0:0, 0:3)
HC Oceláři Třinec
Pátek 21.10.2016, 18:00 • Tipsport arena • Tipsport extraliga • 14. kolo

Dynamo už podruhé za sebou nedokázalo vstřelit gól a logicky tak i z dnešního zápasu vychází jako poražený tým. Dlouho to bylo 0:1, když skóre v páté minutě otevřel Jiří Polanský, a oba týmy se přetahovaly o každý kotouč, šancí bylo požehnaně. Začal je ale využívat Třinec, když se ve třetí třetině v devětačtyřicáté minutě nejprve prosadil Daniel Rákos, tři minuty po něm na 3:0 z pohledu hostů zvýšil Martin Adamský a na konečných 4:0 pro Třinec upravil do prázdné branky v poslední minutě Kamil Kreps. Z pardubické Tipsport areny se s Vámi loučí Marek Votke a Robert Novotný. (20:24:24)

Nejlepší hráči: Lukáš Nahodil – Šimon Hrubec.

59:16
    Do brány nastupuje místo Brandona Maxwella Milan Klouček.
    59:16 Kamil KREPS - 0:4
    Zdroj: Hokejka TV

59:16
    Třinec právě vstřelil branku!
    A je definitivně rozhodnuto. Vladimír Dravecký vybojoval puk v obranném pásmu, následně jej nahodil do toho útočného a KAMIL KREPS z ostrého úhlu přibil poslední hřebíček do pardubické rakve. Asistence: Vladimír Dravecký.

58:44
    Dnešní utkání sleduje 6 758 diváků.

58:35
    Dynamo to zkouší v šesti proti čtyřem!

58:21
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Daniel Rákos – 2 min., krosček).

58:01
    Rozběhly se poslední dvě minuty dnešního utkání.

57:50
    Milan Doudera se proháčkoval přes pardubické obránce, ale v koncovce mu puk přeskočil přes čepel.

56:05

54:20
    Jan Ščotka je dnes na mušce snad všech třineckých hráčů, byl to znovu on, do koho se od modré trefil Josef Hrabal.

54:05
    Karta se obrací a přesilovou hru si teď zahraje Třinec. Alexandre Mallet inkasuje dvě minuty za vysokou hůl.

53:11

52:27
    Dynamu se přesilovka vůbec nedaří, Třinec v klidu šetří cenné vteřinky a v hale se začíná ozývat pískot nespokojených domácích příznivců.

51:50
    Adamský díky aktivnímu forčekingu ukořistil puk v útočném pásmu i při vlastním oslabení, našel volného Irgla a ten střelou na vzdálenější tyč prověřil Maxwella.

51:33
    David Tomášek se procpal až před třineckou branku, ale z ostrého úhlu kotouč napálil pouze do Hrubce, jenž utěsnil všechny mezírky u své levé tyče.

Marek Votke

Robert Novotný

Branky a nahrávky: 5. Polanský (Hrabal, Hrňa), 46. Rákos (Martin Růžička, Petružálek), 49. Adamský, 60. Kreps (Dravecký)

HC Dynamo Pardubice: Maxwell (Klouček) – Čáslava, Ščotka, Bokroš, Novák, Ovčačík, Leduc – P. Sýkora, Redenbach, Hubáček – Mallet, Nahodil, Rolinek – Bárta, Tomášek, H. Zohorna – Panna, T. Kaut, Poulíček.
    HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Roth, Linhart, Hrabal, M. Doudera, Nosek, L. Galvas, Jank, L. Doudera – Martin Růžička, Marosz, Petružálek – Dravecký, Kreps, Rákos – Irgl, Polanský, Adamský – Hrňa, Špirko, Jašek.

Rozhodčí: Hradil, Úlehla – Brejcha, Suchánek

Diváci: 6 758