Příbram – Jablonec 2:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Brno 3:3 (kon.) | Karviná – Teplice 1:4 (kon.)
Slavia – Slovácko 1:0 (kon.)
MFK Karviná
1:4 (1:2)
FK Teplice
Sobota 22.10.2016, 17:00 • MěS Karviná-Ráj • ePojisteni.cz liga • 11. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek večera a u dalších online přenosů na shledanou. (19:00:33)

Červené karty 0-0

Utkání mezi týmy MFK Karviná a FK Teplice je minulostí. Dnes byl rozdíl mezi oběma soupeři velmi znatelný a na výsledku utkání to je znát. Nejprve šli sice do vedení domácí pro trefě Jana Hoška, ale poté již skórovali jen hosté. Ve 22. minutě Pavel Dreksa nešťastně trefil vlastní bránu a bylo vyrovnáno. O pár minut později David Vaněček překonal Laštůvku podruhé a první poločas skončil výsledkem 1:2. Do druhé půle nastoupili aktivněji Teplice, které svou aktivitu přetavily ve třetí branku. Po centru Kroba se prosadil přesnou střelou Martin Fillo. Skóre na konečných 1:4 uzavřel svou trefou Michael Lüftner a Teplice se mohou zcela zaslouženě radovat ze zisku tří bodů.

90

90
    Nejprve Vondrášek uháněl se svými spoluhráči do brejku, ale špatně odcentroval. Poté ještě spěchali dopředu domácí, ale ani jeden z centrů nedoputoval ke svým adresátům.

89
    I teď neměl teplický gólman žádný problém s hlavičkou Panáka. Nyní Teplice kontrolují hru.

89
    Na centr Šislera vyskočil nejvýše Grigar, který míč bez problémů stáhl do svých rukavic.

88
    Rohový kop pro Karvinou.

87
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází David Vaněček, přichází Roman Potočný.

87
    Nyní byla Karviná blízko od neblaze pověstného bůra! Osamocený Kučera nacentroval a mezi malým vápnem a penaltou si našel míč Jeřábek, jenž svou hlavičkou jen těsně minul Laštůvkovu bránu.

86
    Ten se vzápětí bude opakovat po tečované hlavičce jednoho z teplických.

85
    Teplice nyní chytře kombinují na útočné půlce. Velmi dobrou práci odvedl hlavně Krob, který svou bojovností získal míč zpět po ztrátě pro své spoluhráče. Následovat bude rohový kop.

84
    Grigarův nákop byl velmi nepřesný a doputoval až do autu na obranné polovině Karviné.

83
    Kombinace Vaněčka, Vachouška a Hory skončila nepřesným centrem posledního jmenovaného.

82
    Šisler nyní velmi dobře připravil o míč pronikajícího Filla, a tak u míče jsou znovu domácí.

81
    A ani s tímto rohem neměli hosté sebemenší problém a míč posílají daleko od své brány.

80
    Jurčo pěkně nacentroval do vápna. Panák však zakončil nepřesně a míč se vrátil do rohu hřiště, kde domácí vybojovali další rohový kop.

79
    Střídání v týmu FK Teplice: ze hřiště odchází Robert Hrubý, přichází Štěpán Vachoušek.

78
    Další rychlý kontr hostů! Fillo potáhl míč po pravé straně, kde mu domácí obrana vůbec nestačila. Poté servíroval střílenou přihrávku do šestnáctky, avšak svým pokusem nenašel žádného hráče ve žlutém dresu.

Radomír Fukala

Branky: 19. Hošek (Zelený) – 22. Dreksa (vla.), 29. Vaněček (Krob), 55. Fillo (Krob), 69. Lüftner (Kučera)

Karty:   32. Šisler (KAR) – 19. Grigar (TEP), 66. Jeřábek (TEP)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 6:6. Rohy: 6:6. Fauly: 8:12.
    MFK Karviná: Laštůvka – Dreksa (72. Galuška), Košťál, Hošek, Zelený – Janečka, Šisler (C) – Jan Moravec, Budínský (46. Panák), Puchel (46. Holík) – Jurčo.
    Náhradníci: Pindroch – Holík, Galuška, Okleštěk, Eismann, Juřena, Panák.

FK Teplice: Grigar – Vondrášek, Lüftner, Jeřábek, Krob – Hora, Hrubý (79. Vachoušek), Ljevakovič (C), Kučera, Fillo – Vaněček (87. Potočný).
    Náhradníci: Chudý – Červenka, Vachoušek, Dressler, Ciskaridze, Potočný, Kodeš.

Rozhodčí: Proske – Dobrovolný, Vlček