Olomouc B – Blansko 4:0 (kon.) | Líšeň – Vel. Meziříčí 0:2 (kon.) | Hulín – Hlučín 2:0 (kon.)
Petřkovice – Třebíč 4:0 (kon.) | Vyškov – Uničov 1:1 (kon.)
FC Odra Petřkovice
4:0 (2:0)
HFK Třebíč
Sobota 22.10.2016, 14:30Moravskoslezská fotbalová liga • 12. kolo

Utkání je za námi, domácí Petřkovice podaly výborný výkon a po zásluze berou tři body. Po dvou gólech dali Puškáč a Baranek. (16:52:50)

90+1

87
    Do konce utkání nám zbývá posledních pár minut, stav je stále nezměněný. Domácí si tak pravděpodobně dojdou pro pohodlné vítězství.

83
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Polasek, přichází Ptáček.

82
    Máme do konce utkání nějakých osm minut a domácí si stále drží pohodlný náskok.

75
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Hrdlička, přichází Kasicky.

72
    V 72. minutě vede domácí celek stále o čtyři góly.

70
    Střídání v týmu HFK Třebíč: ze hřiště odchází Rychetník, přichází Houser.

65
    Z Petřkovic nám opět nepřichází signál. Omluvte prosím technické problémy.

63
    Střídání v týmu FC Odra Petřkovice: ze hřiště odchází Špavelko, přichází Kučera.

60
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! Domácí celek pokračuje v perfektním výkonu a přidává další branku. Znova se trefil RADIM BARANEK.

59
    Stejně jako nyní centr z pravé strany...

58
    Obrana domácího celku dnes pracuje na jedničku. Všechny náznaky šancí soupeře odvrací bez problémů.

57
    Ten ovšem nebyl moc úspěšný. K míči se tak opět dostali hosté, jenž se ještě snaží o zdramatizování utkání.

56
    Následný centr Třebíče končí znova hodně mimo a domácí tak budou moci založit protiútok.

55
    Třebíč je na míči, ale její pokusy o útoky jsou hodně nemastné, neslané.

54
    Hosté tak mají ještě těžší úlohu, tohle již Petřkovice asi nepustí.

53
    Tým Petřkovice právě vstřelil branku! K exekuci se postavil DAVID PUŠKÁČ, který poslal hostujícího gólmana na opačnou stranu brány.

52
    Byl nařízen pokutový kop pro domácí celek, hosté se ve vápně provinili nedovoleným zákrokem.