Club Brugge – Anderlecht 2:1 (kon.) | Genk – Sint-Truiden 1:0 (kon.) | Standard – Waasland-Beveren 5:0 (kon.)
Eupen – Gent 3:2 (kon.)
KAS Eupen
3:2 (0:1)
KAA Gent
Neděle 23.10.2016, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 11. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:46:16)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 11:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 7:4.
    Kompletní výsledky 11. kola

Je za námi utkání belgické ligy, ze kterého se nakonec vyklubalo velké drama s dokonaným obratem. Hosté v 63. minutě dali na 0:2, když po brejku skóroval Renato Neto a s Eupenem to nevypadalo vůbec dobře. Jenže v 70. minutě snížil Mamadou Sylla a odstartoval cestu za otočkou a body. V 90. minutě pak srovnal José Maria Cases a ve třetí nastavené minutě vystřelil domácím výhru Florian Taulemesse. Trenér Jordi Condom měl při střídání šťastnou ruku, v závěru se totiž prosadili právě střídající hráči. Eupen se tak může radovat ze tří bodů, s deseti body týmu patří 11. místo. Gent zůstal na 18 bodech a je na šestém místě tabulky.

90+5

90+5
    Za vzájemný souboj byli ještě žlutými kartami potrestáni domácí José Maria Cases a hostující Renato Neto.

90+4
    Najednou musí dohánět hosté, vše tlačí do útoku.
    90+3. Florian TAULEMESSE - 3:2

90+3
    Eupen právě vstřelil branku!
    Tak tomu se říká dokonaný obrat! Po dlouhém nákopu se míč odrazil od Casese k FLORIANU TAULEMESSEMU a jeho křížná střela zaplula za Rinneho. Eupen vede 3:2!

90+2
    Zprava centroval Cases, hosté zvládli míč odvrátit.
    90+1. Coulibalyho hlavičku vyrazil gólman dle sudího ještě před brankovou čárou.

90+1
    Už to ale ale málem bylo zase veselejší pro hosty. I zde byl k vidění centr, na ten si naběhl Coulibaly a jeho hlavičku vyrážel gólman podle rozhodčího ještě před brankovou čárou. Hosté si mysleli opak, ale verdikt nezměnili.
    90. José Maria CASES - 2:2

90
    Teď už to ale Eupenu vyšlo. Po centru z pravé strany neuspěl Rinne v souboji o míč, ten se dostal k JOSÉ MARÍA CASESOVI a ten z ostrého úhlu dostal svou střelu za brankovou čáru!

89
    Po rozehraném přímém kopu střílel Cases, ale tohle bylo nepovedené. Rinne pouze sledoval, jak míč letí několik metrů vedle jeho branky.

88
    Málem bylo srovnáno. Po centru si zpracoval Onyekuru, rychlým pohybem se uvolnil a už stál proti Rinnemu. Toho svou střelou překonal, ale míč, mířící do sítě vykopl jeden z obránců!

86
    Po jeho rozehrání přišla další hlavička, ta už ovšem byla nepřesná a prolétla vedle branky.

85
    Po centru z pravé strany hlavičkoval Sylla, Rinne jeho pokus vytlačil nad břevno na rohový kop.

84
    Foketova střela skončila o notný kus mimo, Van Crombrugge velice rychle rozehrává.