Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Detroit – San Jose 3:0 (kon.) | New Jersey – Minnesota 2:1 (po pr.)
Florida – Colorado 5:2 (kon.) | Philadelphia – Carolina 6:3 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa 1:4 (kon.) | Chicago – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | Nashville – Pittsburgh 5:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:3 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:6 (kon.) | Los Angeles – Vancouver 4:3 (1:0 po s.n.)

Československá stopa v utkání:
    Peter Budaj (LAK) 65 minut, 22 zákroků, 3 gólů, 88,0% (07:09:11)

1. Dustin Brown (LAK) 1+2
    2. Brandon Sutter (VAN) 0+1
    3. Drew Doughty (LAK) 0+0

Po první třetině vedli domácí o dvě branky. V páté minutě se dokázal prosadit po přihrávce Dustina Browna Brayden McNabb. Pak jsme viděli bitku mezi Kyle Cliffordem a Derekem Dorsettem. V přesilové hře v 19. minutě vstřelili hráči Los Angeles druhou branku. Se štěstím dostal kotouč za brankovou čáru Tanner Pearson. Do tříbrankového vedení poslal domácí v oslabení Dustin Brown. Krátce před polovinou třetiny se prosadili i hosté, radoval se Markus Granlund. V přesilové hře snížil na rozdíl jediné branky zkušený Henrik Sedin. Po dvou třetinách platí stav 3:2. V samotném závěru vyrovnal Alexander Edler. Nájezdy rozhodl povedeným pokusem Tanner Pearson.

Tanner PEARSON - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Los Angeles Kings.
    Autorem vítězné branky je TANNER PEARSON. Ujala se jeho střela mezi betony brankáře.

3. série
    1:0
    Brandon SUTTER neproměňuje.

3. série
    1:0
    Devin SETOGUCHI neproměňuje. Trefil střed branky, kde byl gólman.

2. série
    1:0
    Alexandre BURROWS neproměňuje. Branku vůbec netrefil.

2. série
    1:0
    Tanner PEARSON proměňuje. Uspěl střelou mezi betony.

1. série
    0:0
    Sven BAERTSCHI neproměňuje. Nedokázal prostřelit Petera Budaje.

1. série
    0:0
    Anže KOPITAR neproměňuje. Nemyslel to špatně, ale střelou do horní části branky neuspěl.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení nerozhodlo, uvidíme nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:40
    Už se pravděpodobně nic nestane, uvidíme nájezdy.

64:15
    Drew Doughty nedokázal prostřelit brankáře Vancouveru. Jacob Markström kryje další střelecký pokus domácích.

64:00
    Poslední minuta prodloužení.

63:55
    Anže Kopitar mohl rozhodnout, rána se mu ale nepovedla.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 5. McNabb (D. Brown, Dowd), 19. Pearson (Martinez, Dowd), 21. D. Brown (Kopitar), rozh. náj. Pearson – 29. Markus Granlund (Hansen, Brandon Sutter), 36. H. Sedin (Larsen, D. Sedin), 60. Edler (Larsen, H. Sedin)