Udinese – Pescara 3:1 (kon.) | Atalanta BC – Inter 2:1 (kon.) | Cagliari – Fiorentina 3:5 (kon.)
Crotone – Neapol 1:2 (kon.) | Empoli – Chievo 0:0 (kon.) | Turín – Lazio 2:2 (kon.)
Bologna – Sassuolo 1:1 (kon.) | AS Řím – Palermo 4:1 (kon.)
Turín FC
2:2 (1:0)
S. S. Lazio
Neděle 23.10.2016, 15:00 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • Italská Serie A • 9. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:57:45)

Fauly: 12:14.

Oba týmy předvedly v dnešním zápase pohlednou podívanou. V prvním poločase otevřel skóre Iago Falqué, který umístil hlavičku k tyči. Ve druhém poločasu domácí polevili a byli za to potrestáni hned dvěma brankami. Nejdříve vyrovnal Ciro Immobile, aby pět minut před koncem mohl poslat Lazio do vedení střídající Murgia. V závěru Turín opět přidal a vybojoval si v nastaveném čase pokutový kop, který proměnil Adem Ljalić a udal tak konečný výsledek.

90+4

90+4
    Ještě jedna šance v úplném závěru zápasu pro hosty. Z volného přímého kopu poslal míč do ohně Cataldi, ale před Hartem už se nic významného nestalo.

90+3
    Rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.
    90+2. Adem LJAJIĆ - 2:2

90+2
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Domácí vyrovnávají. Na penaltový bod si postavil míč ADEM LJALIĆ a střelou do protipohybu hostujícího brankáře vyrovnává zápas ve druhé minutě nastavení.

90+2
    Cataldi navíc dostává ještě i žlutou kartu od rozhodčího.

90+1
    Pokutový kop pro domácí po zásahu rukou na hranici vápna!

90
    Turín se ještě dostal v poslední minutě i k zakončení ve vápna, ale Adem Ljalić nebyl přesný ve střelbě. Federico Marchetti byl připravený a míč schoval v náručí.

89
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Anderson, přichází Franjo Prce.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Mirko Valdifiori, přichází Lucas Boyé.

88
    Hráči Lazia kontrolovali hru na polovině soupeře a ještě navíc vybojoval rohový kop Immobile. Z rohového kopu si však míč stáhl ze vzduchu jen Hart.

86
    Domácí hráči již maximálně zjednodušují hru a posílají centry do vápna. Pro jeden takový se rozhodl jít také Marchetti a zboural Ljaliće, který zůstal ležet na trávníku.
    85. Alessandro MURGIA - 1:2

85
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Lazio Otáčí průběh zápasu na svou stranu. Nejdříve se pokusil o střelu Immobile, ale Hart ještě vytáhl fantastický zákrok, ale z následujícího rohu se již hosté prosazují. Střídající ALESSANDRO MURGIA nedal brankáři šanci a poslal svůj tým do vedení.

84
    U středové lajny přišel o míč právě Parolo, který tak daroval rychlý protiútok soupeřům. Ljalić se však zamotal do míče a nedokázal zakončit.

83
    I na druhé straně se začíná střílet z velké dálky. Parolo nic nevymýšlel a vypálil z třiceti metrů. Joe Hart jen kontroloval míč, který šel mimo branku.

Vít Schück

Branky: 21. Falqué (Zappacosta), 90+2. Ljajić (pen.) – 72. Immobile (Anderson), 85. Murgia (Anderson)

Karty:   30. A. Barreca (TUI), 62. Belotti (TUI) – 60. Parolo (LAZ), 90+2. Cataldi (LAZ)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 7:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 12:14.
    Turín FC: Hart – Zappacosta, Rossettini, Castán, A. Barreca – Benassi (C) (81. Maxi López), Valdifiori (89. Boyé), Baselli (74. Obi) – Falqué, Belotti, Ljajić.
    Náhradníci: D. Padelli, Cucchietti – Bovo, Acquah, Maxi López, Josef Martínez, Vives, Obi, Moretti, De Silvestri, Boyé, Ar. Ajeti.

S. S. Lazio: Marchetti – Basta (57. Đorđević), Wallace, Hoedt, Patric – Cataldi, Parolo, Lulić – Anderson (89. Prce), Immobile, Keita (80. Murgia).
    Náhradníci: Strakosha, Vargić – Đorđević, Alberto, Leitner, C. Lombardi, Freitas, Prce, Murgia.