Bohemians - NE – Jičín 10:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Židenice 3:9 (kon.) | Panthers – Ne 1:14 (kon.)
Panthers Praha
1:14 (0:5, 1:4, 0:5)
Ne
Neděle 23.10.2016, 18:00 • STODOLA Aréna Střešovice • ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

Konec zápasu. (19:59:13)

59:36
    Herbadent právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Dagmar Surá.

59:30
    Míček odskočil od hokejky domácí hráčky.

58:20
    Zápas se už jen dohrává. O vítězi je dávno rozhodnuto.

57:53
    Ihned po vhazování hosté navyšují skóre. Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Eliška Machková.

57:49
    Autorem branky je MARTINA ČAPKOVÁ. Asistence: Eliška Machková.

56:05
    Škvorová ztrácí zbytečně balón.

54:29
    Autorem branky je DOMINIKA KUBIŠOVÁ. Asistence: Jitka Procházková.

53:48
    Sádková střílí, ale mimo.

51:02
    Panterky už v plném počtu a zamčeny na své polovině.

48:54
    Vyloučení v týmu FBC Panthers (Lucie Kalinová – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

47:15
    Horňáková si připisuje těžký zákrok.

45:05
    Domácí sympaticky bojují, bohužel však musím konstatovat, že na výhru to dnes stačit nebude.

42:24

42:07
    Vyloučení v týmu Herbadent FK Jižní Město (Nikola Hermanová – 2 minuty, Špatné střídání).

42:00
    Panterky kombinují, ke gólu to však nevede.

40:37
    Kalinová střílí, ovšem vedle.

40:01

40:00

Václav Šimčík

Hledáme zpravodaje pro tým Ne. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 21. Krauskopfová (Bedleková) – 5. Hermanová (Košturiáková), 6. L. Pilíková, 11. L. Pilíková (Sádková), 13. Polívková (Procházková), 18. L. Pilíková (Šnajberková), 32. Čapková (Košturiáková), 32. Procházková (Kubišová), 33. Surá (Čapková), 36. Procházková (Čapková), 43. Čapková (Surá), 55. Kubišová (Procházková), 58. Čapková (Machková), 58. Čapková (Machková), 60. Čapková (Surá)

Panthers Praha: Horňáková (Topolová) – Kučerová, Kalinová, Klvaňová, Fabiánová, Šusterová, Škopánová – Škvorová, Lochmannová, Lamková – Slaná, Tomaščinová, Šarochová – Bedleková, Krauskopfová, A. Nováková.
    Ne: Christiánová (Červová) – Hermanová, Suková, Machková, Kleinová – L. Pilíková, Sádková, Steinbachová – Procházková, Šnajberková, Surá – Kubišová, Čapková, Košturiáková – Zabavská, Polívková.

Rozhodčí: Michal Měsíček a Martin Trnka