Bohemians - NE – Jičín 10:4 (kon.) | Královské Vinohrady – Židenice 3:9 (kon.) | Panthers – Ne 1:14 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:9 (1:1, 0:4, 2:4)
K1 Florbal Židenice
Neděle 23.10.2016, 17:00 • Vinohrady • ČEZ Extraliga žen • 7. kolo

Je dobojováno. Židenice si ve třetí třetině pohlídaly svůj náskok a k němu přidaly další čtyři branky, díky kterým nakonec přesvědčivě vítězí 9:3 a slaví tak první výhru. Domácí tým naopak znovu prohrává a s jedním bodem zůstává v tabulce poslední. (18:59:27)

59:50
    Židenice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTINA INDROVÁ.

59:22
    Vyloučení v týmu K1 Florbal Židenice (Regina Obrovská – 2 minuty, Sekání).

56:59
    Autorem branky je LINDA HYKSOVÁ.

56:33

56:11
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je ANETA TVRZNÍKOVÁ.

54:33
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Natálie Bartošová – 2 minuty, Hrubost).

51:27
    Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Autorem branky je MICHAELA LINGOVÁ. Asistence: Aneta Tvrzníková.

49:09
    Autorem branky je VERONIKA VÝVODOVÁ.

47:36
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Natálie Bartošová – 2 minuty, Špatné střídání).

46:41
    Autorem branky je ANDREA DERNEROVÁ. Asistence: Martina Babáčková.

44:20
    Královské Vinohrady jsou po druhé přestávce nadále aktivnější, Příleská však předvádí výborný výkon a stále má na svém kontě jen jednu inkasovanou branku.

42:30
    Snaha snížit čtyřbrankový náskok je zatím bez efektu, Židenice se tak každou minutou výrazně přibližují první výhře v sezóně.

40:40
    Domácí tým nemá ve třetí části co ztratit, i proto to už nyní zkouší v šesti hráčkách v poli.

40:01

40:00

38:20
    V závěru třetí třetiny už se zdá být o vítězi pomalu rozhodnuto. Aktivní Indrová přenechala míček LINDĚ HYKSOVÉ a Příleská na její střelu už nenašla odpověď. Asistence: Martina Indrová.

35:20
    Rychlý výpad Honzové byl sražen nad hrazení, nápor hráček v růžovém tedy může pokračovat.

Michal Břuchanský

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 11. Honzová (Jarešová), 52. Lingová (Tvrzníková), 57. Tvrzníková – 5. Hyksová (A. Grufíková), 23. Dernerová (Veletová), 27. Hyksová, 31. Indrová, 39. Hyksová (Indrová), 47. Dernerová (Babáčková), 50. Vývodová, 57. Hyksová, 60. Indrová

TJ Sokol Královské Vinohrady: A. Kutnarová (Vyrobíková) – F. Kutnarová, Sladkovská, Čermáková, Vejvodová, Lingová – Tvrzníková, Honzová, Trunečková – Bursová, Bartůňková, Bartošová – Zelníčková, Šádková, Jarešová – Vavřinová, Dobisíková.
    K1 Florbal Židenice: Příleská (Mannová) – Veletová, Pravcová, Drápalová, Pospíšilová – Finková, Hyksová, Babáčková – A. Grufíková, Novotná, Sejáková – Vývodová, Indrová, Dernerová – Obrovská.

Rozhodčí: Beranová, Šedová