Sparta – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | Třinec – Plzeň | 3:4 (kon.) | | | Liberec – K. Vary | 2:0 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 2:1 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 5:1 (kon.) | | | Zlín – Litvínov | 4:1 (kon.) |
Chomutov – Vítkovice | 4:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Přerov | 2:6 (kon.) | | | Kadaň – Prostějov | 2:5 (kon.) | | | Třebíč – Benátky n/J | 1:2 (kon.) |
Slavia – Kladno | 4:2 (kon.) |
Boston – Montreal | 2:4 (kon.) | | | Detroit – San Jose | 3:0 (kon.) | | | New Jersey – Minnesota | 2:1 (po pr.) |
Florida – Colorado | 5:2 (kon.) | | | Philadelphia – Carolina | 6:3 (kon.) | | | Washington – NY Rangers | 2:4 (kon.) |
Ottawa – Tampa | 1:4 (kon.) | | | Chicago – Toronto | 5:4 (2:1 po s.n.) | | | Nashville – Pittsburgh | 5:1 (kon.) |
Dallas – Columbus | 0:3 (kon.) | | | Calgary – St. Louis | 4:6 (kon.) | | | Los Angeles – Vancouver | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Winnipeg – Edmonton | 0:3 (kon.) |
Vladivostok – Čeljabinsk | 0:1 (kon.) | | | Kunlun – Magnitogorsk | 1:5 (kon.) | | | Minsk – Soči | 5:2 (kon.) |
Záhřeb – Toljatti | 3:2 (kon.) |
Znojmo – Innsbruck | 2:1 (po pr.) |
Mountfield HK – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Slavia | 4:2 (kon.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 3:5 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Kobra – K. Vary | 2:4 (kon.) | | | Ústí n/L – Sparta | 1:7 (kon.) |
Tábor – Liberec | 2:9 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 7:2 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 2:1 (kon.) |
Warriors Brno – Přerov | 5:4 (po pr.) | | | PZ Kladno – Letňany | 1:10 (kon.) | | | Žďár n/S – Kometa Brno | 5:4 (kon.) |
Lipt. Mikuláš – Martin | 0:0 (odl.) | | | Banská Bystrica – Nové Zámky | 2:0 (kon.) | | | Poprad – Trenčín | 5:2 (kon.) |
Košice – Zvolen | 4:0 (kon.) | | | Nitra – Žilina | 4:6 (kon.) |
Cheb – Čerti Ostrov | 23:1 (kon.) | | | Roudnice – Hvězda Praha | 2:4 (kon.) | | | Příbram – Vlašim | 13:3 (kon.) |
Tábor B – Radomyšl | 2:3 (kon.) | | | Strakonice – Milevsko | 1:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – HC Vimperk | 7:3 (kon.) |
HC Rokycany – Tachov | 4:6 (kon.) | | | Kroměříž – Uh.Ostroh | 5:2 (kon.) | | | Velká Bíteš – Uh. Hradiště | 5:2 (kon.) |
Orlová – Bohumín | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | Rožnov p. R. – Studénka | 1:6 (kon.) | | | Krnov – H. Benešov | 9:2 (kon.) |
V.Popovice – Jesenice | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Blansko – VHK ROBE Vsetín B | 6:2 (kon.) | | | Kaznějov – Nejdek | 5:3 (kon.) |
Letňany – Olympik | 11:1 (kon.) | | | TJ Sušice – Chotíkov | 1:10 (kon.) | | | Žižkov Praha – Kobra Praha B | 3:2 (kon.) |
Louny – Lomnice n/P | 9:3 (kon.) | | | Humpolec – Hluboká n.V. | 2:5 (kon.) | | | Soběslav – Žirovnice | 4:2 (kon.) |
Č. Krumlov – Telč | 3:2 (kon.) | | | Hronov – HC Jičín | 5:3 (kon.) | | | Nový Bydžov – Nová Paka | 1:6 (kon.) |
Jaroměř – Dvůr Králové n. L. | 2:3 (0:1 po s.n.) | | | Třebechovice p. O. – Náchod | 2:7 (kon.) | | | BK Havlíčkův Brod B – Chrudim | 4:3 (kon.) |
Světlá nS – Litomyšl | 7:1 (kon.) | | | Hlinsko – Moravská Třebová | 3:5 (kon.) | | | Chotěboř – Česká Třebová | 1:3 (kon.) |
Polička – Choceň | 2:5 (kon.) | | | Rakovník – Lev Benešov | 4:6 (kon.) | | | SHK Hodonín B – Uničov | 2:5 (kon.) |
Gepardi Jablonec – HC Děčín B | 4:5 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Písek | 14:2 (kon.) |
Litvínov – SOHO Olomouc | 2:7 (kon.) | | | Č.Budějovice – Zlín sledge | 0:11 (kon.) | | | Karlovy Vary – SHK Mustangové | 1:2 (kon.) |
HC Sparta Praha Sledge – Studénka Sledge | 0:1 (kon.) |
Znojmo – Záhřeb | 9:6 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 13:1 (kon.) |
konec
HC LERAM Orli Znojmo
9:6
(5:2, 1:1, 3:3)
Medveščak Záhřeb
Marcela Procházková
Branky a nahrávky:
9. Bulín J. (Hrubž, P.), 12. Bulín J. (Bulín P.), 14. Bulín P. (Bulín J., Růžička), 15. Svatuška (Oščádal), 19. Růžička (Bulín J.), 27. Bulín P. (Bulín J., Růžička), 41. Bulín P. (Růžička, Bulín J.), 43. Bulín J. (Bulín P.), 51. J. (Mandát, Růžička) – 13. Cizmadija (Trstenjak), 20. Kegalj (Kriksic), 33. Milicic (Kegalj), 50. Plesko (Kegalj, Kriksic), 53. Milicic (Kegalj), 56. Smolec (Milicic)
Rozhodčí: Honza – Měkýš, Komínek
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC LERAM Orli Znojmo:
Gerža (47. Slavík) – Kruckovyč, Kuntoš Mandát, Brabec, Hrubý, Konečný, Peří – Oščádal, Svatuška, Jeřábek – Bulín J., Růžička, Bulín P. – Niederhafner, Fruhwirt, Jambor – Šlégl, Fruvirt, Minarčík.
Náhradníci:
Trenér:
Medveščak Záhřeb: Nikolic (15. Valencic) – Kegalj, Plesko, Smolec, Joja, Poljak, Crnec, Stancic, Babic – Kriksic, Milicic, Paulovic – Bublic, Ficur, Tadic – Stubicar, Cizmadija, Trstenjak – Selitaj, Vuglac, Vragolovic.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Medveščak Záhřeb: Nikolic (15. Valencic) – Kegalj, Plesko, Smolec, Joja, Poljak, Crnec, Stancic, Babic – Kriksic, Milicic, Paulovic – Bublic, Ficur, Tadic – Stubicar, Cizmadija, Trstenjak – Selitaj, Vuglac, Vragolovic.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Honza – Měkýš, Komínek
Diváci:
Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Milicic – 5 min., nesportovní chování).
A máme tu patnáctou branku dnešního utkání! Jejím autorem je JAN SMOLEC, jenž z ostrého úhlu propálil hostujícího brankáře.
Asistence: Matija Milicic.
Orlům však radost z deváté branky dlouho nevydržela, a opět inkasují. MATIJA MILICIC si našel v pravém kruhu dobrou pozici, a střelou kolem lapačky opět snižuje náskok domácího celku na čtyři branky.
Asistence: Bruno Kegalj.