Zenit – Orenburg 1:0 (kon.)
FK Zenit Petrohrad
1:0 (1:0)
FK Orenburg
Pondělí 24.10.2016, 18:30 • Stadion Petrovskij, Petrohrad (kapacita 21 838) • Ruská Premier Liga • 11. kolo

Zákroky hostujícího brankáře: 3 (20:28:16)

Zákroky domácího brankáře: 2

Já se s vámi pro dnešní večer loučím. Na počtenou.

A máme za sebou konec utkání. Druhý poločas byl podstatně nudnější pro oko diváka než ten první, jelikož Petrohradu zřejmě vedení o jednu branku stačilo a do útoku se nijak moc netlačilo. Hosté ohrožovali domácí branku pouze z protiútoků, ale do žádné vyloženější šance se taktéž nedostali. Domácí tedy zásluhou Róberta Maka a jeho branky z prvního poločasu vítězí a odnáší si z dnešního zápasu tři body.

90+3

90+2
    Po jednom ze soubojů zůstává na zemi ležet Witsel, který se jen těžce zvedá ze země.

90+2
    Keržakov mohl být sám před hostujícím brankářem, ale celou akci mu překazili obránci, kteří mu zkřížili cestu a o balon ho připravili.

90
    Hlavní sudí Valerevič nastaví celkem dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Brazilský záložník Giuliano tak dlouho váhal se zakončením, až mu hostující obránce z nohou balon sebral.

88
    Po sporném zákroku na Keržakova se domácí dožadovali penalty, ale ani tentokrát rozhodčí penaltu neodpískal.

87
    Domácí některé situace zbytečně kombinují a dělají si to těžší a těžší...

86
    K balonu se postavil Keržakov, který vypálil přízemní střelu, na kterou brankář Gutor čekal a v poklidu ji zachytil.

85
    Kokorin byl faulován Vorobjevem a domácí mají k dispozici standardní situaci z velmi dobré pozice.

83
    Georgiev měl balon na kopačkách v šestnáctce Petrohradu, ale jeho řešení v podobě centru nemělo úspěch. Míč mají na kopačkách však stále hostující hráči.

82
    Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Pavel Něchajčik, přichází Maxim Batov.

81
    Polujachtov posílal nebezpečný centr do pokutového území Petrohradu, ale skvělým čtením hry míč vyrazil brankář Keržakov!

81
    Žlutou kartu dostává Artur Jusupov (FK Zenit Petrohrad).

81
    Tohle mělo skončit brankou! Domácí byli před brankou hostujícího týmu, když Keržakov posílal z brankové čáry přihrávku před branku, ale tam naneštěstí pro domácí nestál nikdo v modrém dresu...