Lipt. Mikuláš – Orange 20 1:3 (kon.) | Košice – Nitra 5:2 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
HK Orange 20
sk Úterý 25.10.2016, 17:00 • SE Aréna • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

V dnešnom zápase Tipsport ligy podľahol prekvapujúco Liptovský Mikuláš mladíkom z reprezentácie 1:3. Hostia sa v druhej tretine ujali vedenia a domáci sa ho snažili v tretej tretine zvrátiť, ale nedokázali premeniť ani čisté gólové príležitosti. SR 20 tak po prvý krát v tejto sezóne víťazí. (19:22:06)

59:37
    Zápas sa už len dohráva a Liptáci majú puk na hokejkách.
    59:16 HECL - 1:3

59:16
    HK Orange 20 dalo gól!

Domáci stratili puk v útočnom pásme a MAREK HECL nemal problém trafiť puk do prázdnej brány.
    Asistencie Pätoprstý Denis

58:39
    Liptáci odvolali brankára a vhadzuje sa v ich útočnom pásme.

58:39
    Oddychový čas hostí.

58:30
    Domáci v útočnom pásme stratili puk po nepresnej prihrávke. Hostia ho vyhodili a rozhodca píska zakázané uvoľnenie.

57:35
    Uram krížnou prihrávkou našiel Krišku, ktorý z prvej vystrelil, ale brankár vytiahol bravúrny zákrok a puk vyrazil mimo priestoru brány.

56:50
    Domáci teraz tlačia svojho súpera, gólu sa však dočkať nevedia.

56:00
    Sukeľ perfektne našiel Števuliaka vo výbornej pozícii, ale tomu stihol brankár puk vypichnúť.

55:15
    Liptáci zakladajú útočnú akciu, ale pri prechode do útočného pásma puk stratili a hostia ho vyviezli mimo nebezpečenstva.

54:35
    Žiak si to namieril do útočného pásma, ale za bránkou mu obrancovia domácich dokázali puk zobrať.

53:50
    Kadlubiakovu strelu od modrej čiary dokázal brankár vyraziť.

53:35
    Vhadzovať sa bude opäť v obrannom pásme SR 20. Domáci buly vyhrali a puk majú na hokejkách.

53:29
    Šiška nahodil puk pred bránku hostí, kde už stáli pripravení Uram a Sukeľ, ale ani po viacnásobnej dorážke sa im nepodarilo puk pretlačiť do brány.