Arsenal – Reading 2:0 (kon.) | Liverpool – Tottenham 2:1 (kon.)
2:0 (1:0)
Reading FC
Úterý 25.10.2016, 20:45 • Emirates Stadium, London • Anglický Ligový pohár

Ode mě je to pro dnešní den vše. Děkuji za pozornost a u nějakého fotbalu zase nashledanou. (22:41:09)

Utkání končí vítězstvím Arsenalu, který se tímto počinem dostává do čtvrtfinále anglického ligového poháru!

Domácí celek byl aktivní již od prvních minutek druhého poločasu a potvrzoval svojí dominanci nad utkáním. Druhá branka sice dlouho nepřicházela, poté se ovšem dokázal prosadit Alex Oxlade-Chamberlain, jenž se stal mužem zápasu.

90+4

90+3
    Reading kombinuje na vlastní polovině a nejspíše se už nikam nedostane. Rozhodčí za pár minutek odpíská konec tohoto utkání.

90+2
    Emirates Stadium se již vyprazdňuje. Fanoušci ale dnes odejdou s dobrým pocitem. Mladý tým Arsenalu dnes dokázal zdolat druholigový Reading.

90
    Nad rámec druhého poločasu budou nastaveny ještě tři minuty. Nejspíše toho moc už neuvidíme. Druhý poločas ovšem oko fanouška nenudilo.
    89. Standardní situace hostujícího Readingu

89
    Situace byla zakončena střelou k pravé tyčce, kde byl ovšem pozorný brankář Martinez! Následná dorážka již jeho branku neohrozila.

88
    Hostující Samuel vybojoval ještě jednu standardní situaci pro svůj Reading. Standardní situace bude zahrávána těsně před hranicí vápna.

87
    Míč byl nakopnut až k brance domácího brankáře, jenž s rozehrou moc nespěchá. Arsenal se dnešní výhrou dostane již do čtvrtfinále EFL Cupu.

85
    Pět minutek zbývá do konce druhého poločasu. Arsenal kombinuje ve středu travnaté plochy, kde se mu daří přehrávat svého soupeře.

84
    Utkání se sice jen dohrává, ale mladíci Arsenalu se i tak chtějí ukázat. Vidíme jejich aktivní hru na útočné polovině. Uvidíme, zda něco vymyslí.

82
    Arsenal i nadále pokračuje v aktivním v fotbalu na útočné polovině. Utkání je už nějakých pár minutek rozhodnuto.

80
    Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alex Oxlade-Chamberlain, přichází Gedion Zelalem.

79
    Střídání v týmu Reading FC: ze hřiště odchází Joey van den Berg, přichází Stephen Quinn.

79
    Následně se do zajímavého útoku hnal Olivier Giroud. Toho ovšem již ve středu hřiště zastavoval Liam Moore, který je za tento zákrok potrestán žlutou kartou.
    78. Alex OXLADE-CHAMBERLAIN - 2:0

78
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Tato branka prostě visela ve vzduchu! Po obléhání branky se do míče opřel nejaktivnější hráč domácích, ALEX OXLADE-CHAMBERLAIN. Jeho tvrdá střela i s pomocí teče skončila v síti.

77
    Další skvělý zákrok Al-Habsiho. Ten nyní zareagoval na střelecký pokus Alexe Iwobiho z hranice vápna. Míč následně vytlačil nad břevno!