Lotte – Leverkusen 2:2 (4:3 po pen.) | Dynamo Drážďany – Bielefeld 0:1 (kon.) | Freiburg – Sandhausen 3:3 (3:4 po pen.)
Würzburger – Mnichov 1860 0:0 (3:4 po pen.) | St. Pauli – Hertha 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Stuttgart 2:0 (kon.)
Frankfurt – Ingolstadt 0:0 (4:1 po pen.) | Hallescher – Hamburg 0:4 (kon.)
po penal. (4:3)
SF Lotte
2:2 (0:1)
Bayer Leverkusen
Úterý 25.10.2016, 18:30 • FRIMO Stadion (Lotte) • Německý pohár • 2. kolo

To je z tohoto dramatického utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:33:25)

SF Lotte pokračuje ve své jízdě Německým pohárem, po Brémách vyřadilo i Leverkusen. Zápas dospěl až do penalt a v šesté sérii rozhodl o postupu do osmifinále Luka Tankulic, který do zápasu zasáhl až v prodloužení. Na stadionu nyní panuje obrovská radost mezi domácími, hosté jsou samozřejmě zklamaní.

Luka TANKULIC

6. série
    4:3
    Luka Tankulic měl na kopačce rozhodnutí a střelou do horní části branky uspěl. Je rozhodnuto!
    BAUMGARTLINGER

6. série
    3:3
    Baumgartlinger nedal, Fernandez jeho ránu vykopl!

5. série
    3:3
    3:3, pokračujeme. Langlitz namířil nahoru a uspěl.

5. série
    2:3
    Wendell zvolil opačnou stranu, než skočil Fernandez a je to 2:3.

4. série
    2:2
    Dej bombou srovnal a opět jej chytly křeče.

4. série
    1:2
    Hilbert vystřelil po zemi a byl dostatečně prudký – 1:2.

3. série
    1:1
    Srovnáno, Steinhart byl naprosto suverénní.

3. série
    0:1
    Volland tlačil míč k tyči, Fernandez se ale natáhl a vyrazil!

2. série
    0:1
    Freiberger zkusil Panenkův dloubák, Özcan jej ale stihl chytit!

2. série
    0:1
    Havertz zamířil přesně k tyči. Fernandez se natahoval marně.

1. série
    0:0
    Naubera vychytal Özcan, stav je stále 0:0!

1. série
    0:0
    Jako první se rozběhl hostující Aránguiz, ale těsně minul!

Střílení penalt začíná.

Ani třicet nastavených minut neurčilo, kdo půjde do dalšího kola. Bayer se sice v 95. minutě dostal podruhé do vedení gólem Kevina Vollanda, ale v první nastavené minutě prvního prodloužení srovnal přesnou ranou Kevin Freiberger. Takže nás čeká penaltový rozstřel!