Lotte – Leverkusen 2:2 (4:3 po pen.) | Dynamo Drážďany – Bielefeld 0:1 (kon.) | Freiburg – Sandhausen 3:3 (3:4 po pen.)
Würzburger – Mnichov 1860 0:0 (3:4 po pen.) | St. Pauli – Hertha 0:2 (kon.) | Mönchengladbach – Stuttgart 2:0 (kon.)
Frankfurt – Ingolstadt 0:0 (4:1 po pen.) | Hallescher – Hamburg 0:4 (kon.)
po penal. (4:1)
Eintracht Frankfurt
0:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Úterý 25.10.2016, 20:45 • Commerzbank-Arena, Frankfurt • Německý pohár • 2. kolo

To je z mé strany vše, příště na počtenou! (23:23:08)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 5:12. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 22:18.

Už od úvodních minut tohoto utkání něco napovídalo tomu, že zápas rozhodne jediná šance, možná dokonce pokutové kopy. Na ty nakonec skutečně došlo, poněvadž jediné příležitosti byly k vidění až v prodloužení a Leckie ani Seferović nemířili přesně. Zatímco domácí proměnili všechny čtyři penalty, Ingolstadt jen jednu jedinou, a tak svěřenci Nika Kovače postupují do třetího kola DFB Pokalu.

HASEBE

4. série
    4:1
    Je rozhodnuto! Kapitán japonské reprezentace Makoto Hasebe se trefil přesně k tyči, Eintracht tak postupuje do třetího kola!

3. série
    3:1
    Moritz Hartmann nedal, Ingolstadt je na pokraji vyřazení!

3. série
    3:1
    To byla paráda! Omar Mascarell se ukázkovým dloubáčkem trefil přesně.
    BRÉGERIE

2. série
    2:1
    Stoper Brégerie mířil do středu brány, svatyni Frankfurtu ale přestřelil!

2. série
    2:1
    Eintracht je nadále stoprocentní, Bastian Oczipka poslal balon přesně do Hansenova protipohybu!

1. série
    1:1
    Prosazuje se i Cohen, po první sérii máme vyrovnáno!

1. série
    1:0
    Jako první si vzal míč na starost Szabolcs Huszti, který ho poslal nekompromisně pod břevno!

Střílení penalt začíná.

Je to jasné, uvidíme pokutové kopy! Druhý poločas prodloužení přinesl zatím nejzajímavější momenty tohoto utkání, Leckie na jedné straně ani Seferović na té druhé ale své šance proměnit nedokázali.