Pittsburgh – Florida 3:2 (kon.) | New Jersey – Arizona 5:3 (kon.) | Boston – Minnesota 0:5 (kon.)
Detroit – Carolina 4:2 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 4:3 (2:0 po s.n.) | Toronto – Tampa 3:7 (kon.)
St. Louis – Calgary 1:4 (kon.) | Dallas – Winnipeg 3:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 0:3 (kon.)
San Jose – Anaheim 2:1 (po pr.) | Los Angeles – Columbus 3:2 (po pr.)
po s.n. (2:0)
Philadelphia Flyers
4:3 (0:0, 0:3, 3:0 - 0:0)
Buffalo Sabres
Středa 26.10.2016, 01:40 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
    Jakub Voráček rozhodl samostatné nájezdy.

To je ode mne vše. Přeji příjemný zbytek dne. (05:03:49)

Sabers: 25

Konec! Domácí byli po celý zápas lepším týmem, přesto prohrávali. V posledních minutách základní hrací doby však dokázali vyrovnat a v nájezdech potvrdili zisk dvou bodů.

Jakub VORÁČEK

V samostatných nájezdech zvítězil tým Philadelphia Flyers.
    Autorem vítězné branky je JAKUB VORÁČEK.

64:58
    Mohlo být rozhodnuto! Voráček šel sám na branku, ale nedokázal kotouč zasunout mezi betony gólmana. Obrovská šance dvě sekundy před koncem prodloužení!

64:45
    Vhazuje se ve středním pásmu.

64:16
    Domácí jsou v prodloužení lepším týmem, na Buffalu jde vidět, že chtějí utkání dovést do nájezdů.

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 45. Konecny (Provorov, Streit), 58. B. Schenn (Giroux, Streit), 59. Streit (Simmonds, Giroux), rozh. náj. Voráček – 23. Ennis (Girgensons, McCabe), 24. Moulson (R. O'Reilly), 36. Moulson (Ristolainen, Okposo)